O firmě, úvodní stránka Novinky, akce Prodej prezentační techniky Pronájem prezentační techniky Kde nás najdete
     [+] > PRONÁJEM > VÝPOČETNÍ TECHNIKA > PRONÁJEM externího zvukového zařízení ZOOM H6
     [ CENÍK PRONÁJMU ON-LINE ] [ OBCHODNÍ PODMÍNKY ] [ OBJEDNÁVKA PRONÁJEM ]

Obrázek externího zvukového zařízení ZOOM H6 Obrázek externího zvukového zařízení ZOOM H6 Obrázek externího zvukového zařízení ZOOM H6

Pronájem externího zařízení ZOOM H6

Digitální rekordér H6 Black je vhodným řešením pro novinářskou nebo zpravodajskou práci, nahrávání zkoušek či studiového nahrávání. Nabízí možnost separátního nahrávání až 6 nezávislých stop. Rekordér je vybaven LCD displejem, je schopen přehrávat jakékoliv nahrávky v rychlosti 50 - 150 % a dokáže měnit výšku tonu bez ovlivňování rychlosti finální nahrávky. Zvládne 20 hodin provozu při použití 4 × AA alkalických baterií. Součástí balení je mikrofonní nástavec YXH-6. Podporuje SD karty až do 128 GB.

Rekordér ZOOM H6 Black je první digitální rekordér s malými rozměry a možností výměny mikrofonní kapsle. Rekordér splňuje veškeré nároky na profesionální nahrávací zařízení a je vhodným řešením pro novinářskou, zpravodajskou práci či studiové nahrávání. Výborná kvalita záznamu rekordéru umožní se na něj spolehnout v jakékoliv situaci. Rekordér si poradí i se zdroji zvuku o vysoké hlučnosti okolo 140dB. Takže lze bez problémů nahrávat i start letadla z velké blízkosti ve velmi vysoké kvalitě.

ZOOM H6 je prvním kapesním rekordérem, který umožňuje vyměnit mikrofonní kapsle, což je obrovská výhoda. To je důležité v situacích, kdy je potřeba nahrávání přizpůsobit mikrofon. Dále se dá rozšířit například o směrový mikrofon SGH-6. Veškeré vstupy rekordéru mají fantomové napájení.

Nahrávač má čtyři kombinované XLR/TRS vstupy. Všechny tyto vstupy umožňují díky vlastnímu ovladači natavení zisku.

Najdeme zde i linkový stereo výstup, sluchátkový výstup a miniUSB rozhraní. Díky USB rozhraní tak lze rekordér použít pro PC a jiné zařízení. Rekordér díky integrovanému reproduktoru dokáže nahrávky pro kontrolu přehrát. Ve spodní části je na rekordéru umístěn barevný LCD displej, kde lze vždy kontrolovat samotné nahrávání.

Výdrž rekordéru je více jak 20 hodin v provozu. Napájení je zde pomocí čtyř AA baterií, které jsou přiloženy v balení nebo pomocí síťového adaptéru bez omezení. Nahrávky a veškeré záznamenané data rekordér ukládá na kartu typu SD, SDHC a SDXC s kapacitou až 128 GB.

Specifikace:
Stereo mikrofony v pozici XY pro ideální stereo snímání
Volitelné Hot Shoe pro montáž na videokameru
HD audio až 24-bit/96kHz
Funkce normalize, divide, trim a loopování smyček
Až 20h provozu
Phantom power na vstupech, chromatická ladička
6 vstupů/2 výstupy USB zvukové rozhraní

Obsah balení:
Rekordér Zoom H6 Black
XYH-6 X/Y mikrofonní kapsle
4 x AA baterie (LR6)
Software Cubase LE a Wavelab LE Software
https://www.flar.cz/