O firmě, úvodní stránka Novinky, akce Prodej prezentační techniky Pronájem prezentační techniky Kde nás najdete
     [+] > PRONÁJEM > VÝPOČETNÍ TECHNIKA > PRONÁJEM WIFI ROUTERU MIKROTIK haP ac2
     [ CENÍK PRONÁJMU ON-LINE ] [ OBCHODNÍ PODMÍNKY ] [ OBJEDNÁVKA PRONÁJEM ]

Obrázek wifi routeru MIKROTIK haP ac2 Obrázek wi-fi routeru MIKROTIK haP ac2

Pronájem wifi routeru MIKROTIK haP ac2    Informace v PDF

RouterBoard hAP ac2 je dual band wifi router v elegantním černém šasí. Hlavní předností je podpora pásma 2,4 GHz i 5 GHz, a to v superrychlém standardu 802.11n/ac a gigabitovými ethernetovými porty. Výborný router do domácnosti i kanceláře. První RouterBoard od MikroTiku, se kterým nemusíte řešit jakou frekvenci podporuje Vaše zařízení. Velkou předností je i možnost připojení USB disku a nebo 3/4G modemu přes USB konektor. RouterBoard nabízí i vysoký výkon v podobě čtyřjádrového procesoru na frekvenci 716 MHz a rychlé paměti RAM.

Antény jsou integrované v jednotce. Pro pásmo 2,4 GHz i 5 GHz je určená duální anténa se ziskem 2,5 dBi, a tedy s celkovým výstupem až 29,5 dBm. O výkon se stará výkonný chipset od Qualcommu a díky tomu dokáže jednotka přenášet data rychlostí až 867 Mbps na frekvenci 5 GHz a až 300 Mbps na frekvenci 2,4 GHz. Tato rychlost, která plně dostačuje pro přehrávání videa v UltraHD (4K) kvalitě. RouterBoard je dodáván včetně krytu a zdroje.

RouterBoard je možné napájet nejen pomocí klasického konektoru jack, ale také přes pasivní PoE v rozmezí od 18-30 V (PoE vstup je pouze na prvním portu).

Informace k systému RouterOS MikroTik:
Všechny RouterBoardy mají stejný systém RouterOS MikroTik. Všechny zařízení s RouterOS MikroTik plně podporují IPv6, mají firewall, Queues, NAT a s licencí L4 podporují CAPsMAN server. MikroTik lze nastavit přes webové rozhraní, přes mobilní aplikaci, anebo programem winbox. MikroTik má "Quick Set" tedy možnost rychlého nastavení. Na výběr je z několika přednastavených profilů.

Základní specifikace:
Frekvence: 2,4 + 5 GHz
Standard: 802.11a/b/g/n/ac
Porty: 5 x RJ-45, 1 x USB 2.0
Podpora PoE: ano pouze na portu 1
Rozměry: 119 x 98 x 34 mm
https://www.flar.cz/