O firmě, úvodní stránka Novinky, akce Prodej prezentační techniky Pronájem prezentační techniky Kde nás najdete
     [+] > PRONÁJEM > VIDEOPŘÍSLUŠENSTVÍ > PRONÁJEM VIDEOMIXU EDIROL V-8
     [ CENÍK PRONÁJMU ON-LINE ] [ OBCHODNÍ PODMÍNKY ] [ OBJEDNÁVKA PRONÁJEM ]

Obrázek EDIROL V-8 Obrázek EDIROL V-8

Pronájem videomixu EDIROL V-8    Informace v PDF

Seznamte se s novou generací videomixů.

Přirozený vývoj legendárního V-4 kompaktního videomixu
8 vstupů, 3 výstupy a zcela nové, speciální efekty.

DV kvalita video výstupů, s plně digitálním zpracováním
Přímý vstup signálu z počítače
Nové video filtry a spousta přechodů
Nezávislé fadery pro každou sběrnici, podobně jako pro master výstup
Nová generace V-LINK ovládání umožňuje pracovat s audio
Vznikl přirozeným vývojem legendárního V-4 kompaktního videomixu

EDIROL V-8 má všechny vlastnosti legendárního V-4, jak je znáte, jednoduchost použití, vysokou kvalitu digitálního zpracování videa, četné video efekty a BPM synchronizaci s hudbou. Tato nová generace videomixů obsahuje nové efekty a rozšiřuje potenciál na nové aplikace a rozměny.
DV kvalita video výstupů, s plně digitálním zpracováním
Interní zpracování u V-8 je 4:2:2 digitálně, v plné velikosti. Více než 500 řádků video rozlišení zajišťuje velmi vysokou kvalitu obrazu po digitálním zpracování a míchání.
Přímý vstup signálu z počítače
V-8 má vlastní scan konvertor, který nabízí přímý vstup RGB signálů (VGA - UXGA) ze dvou D-Sub konektorů na zadním panelu. Přepínačem na čelním panelu můžete volite mezi dvěma počítačovými zdroji.
Pomocí tlačítek luminance key a chroma key umožňuje klíčovat loga nebo text z počítače na video v pozadí a umožňuje tak zobrazení textů a oznámení v dolní třetině. Integrace počítačové grafiky a vizuálních aplikací se zdrojem videa dosud nebyla jednodušší.
Nové video filtry a spousta přechodů
Najdete zde veškeré oblíbené efekty, jako jsou colorize a negative, ale také zcela nové, přidané efekty jako zpětná vazba, afterimage, emboss, find edge a další. Sesazení dvou obrazů pomocí Picture-in-Picture a klíčování Luminance či Chroma. Úpravy přechodů mezi sběrnicemi A a B různými způsoby jednoduchého mixu, tvrdé nebo měkké průniky a zcela nové protažení a přechody mezi obrázky.
Nezávislé fadery pro každou sběrnici, podobně jako pro master výstup
Fadery jsou vybaveny nezávisle pro obě A/B sběrnice, což umožňuje vytvořit video stmívačku/roztmívačku jen na jedné sběrnici nebo nastavit různé parametry video efektů. Master fader funguje jako slider, kterým můžete rychle a snadno provádět letmý střih.
Nová generace V-LINK ovládání umožňuje pracovat s audio
V-8 můžete ovládat dálkově z video prezentérů řady EDIROL PR, ale také z ostatních video mixů. V-8 umí rovněž vysílat dálkové ovládací signály do nové generace digitálního audio mixu Roland RSS M-400 (V-Mixu). Motorizované fadery M-400 automaticky sledují přepínání videa u V-8 v perfektním časování. Nyní můžete zajistit, že audio zdroje následují video zdroje, i bez kódování, takže se mění dva mixy současně.
V-8 nabízí jedno řešení pro různá vybavení a aplikace.
Události

V případě, že jde o různé typy provedení nebo video představení, můžete využít V-8 a přepínat různé živé video zdroje, s videem z DVD nebo z počítače.
Koncerty nebo VJ představení
Obrazy můžete promítat na velkoplošných obrazovkách, umístěných vzadu na pódiu a vytvářet tak video představení, synchronizované k hudbě. Můžete míchat obrazy z PR-50/80 nebo z počítače (VJ software) s několika živými vstupy.
Prezentace

Můžete přepínat mezi foto a DVD výstupem, popř. vrstvit obrazy nebo text z počítače.
Video v pozadí hudební produkce (pomocí V-LINK)
Můžete ovládat video v pozadí (BGV) současně s hraním na nástroj.


Specifikace:

Video Formát Video: NTSC nebo PAL (ITU601), PC-RGB: 640 x 480/120 Hz, 800 x 600/120 Hz, 832 x 624/75 Hz, 1024 x 768/80 Hz, 1152 x 864/80 Hz, 1152 x 870/75 Hz, 1280 x 1024/75 Hz, 1600 x 1200/60 Hz (RGB VH: positive/negative logic)
* vyhovuje VESA DMT Verze 1.0 Revize 10.
* Obnovovací frekvence je maximální u každého rozlišení.
Vzorkovací frekvence Videa: 4:2:2 (Y:B-Y:R-Y), 8-bit, 13.5 MHz
Synchronizace oken 2 systémy
Vstupní úroveň a Impedance Video (kompozitní): 1,0 Vp-p, 75 ?, S-Video: (svítivost signálu) 1.0 Vp-p, 75 ?, (barevné složky obrazového signálu) 0.286 mVp-p, 75 ? (NTSC) / 0.3 mVp-p, 75 ? (PAL), PC-RGB: 0.7 Vp-p, 75 ? (H, V: 5 V TTL)
Výstupní úroveň a Impedance Video (kompozitní): 1,0 Vp-p, 75 ?, S-Video: (svítivost signálu) 0 Vp-p, 75 ?, (barevné složky obrazového signálu) 0.286 mVp-p, 75 ? (NTSC) / 0.3 mVp-p, 75 ? (PAL)
Konektory vstupní: Video (kompozitní): typ BNC x 7 (Ch 1 - 7) S-video: 4-pin mini typ DIN x 4 (Ch 5 - 8), PC-RGB: D-SUB 15pin typu Shrink x 2 (Ch8: PC1 / PC2)
* Vstupy 5 - 8; je-li S-video na některém ze vstupů 5-8, má vždy přednost
Výstupní: Video (kompozitní): BNC typ x 2, S-video: 4-pin mini DIN typ x 1, výstup náhledu: Video (kompozitní): BNC typ x 1 (nabídka OSD)
Výstup monitoru: Video (kompozitní): BNC typ x 8 (Ch 1 - 8)
Dálkové ovládání MIDI IN: 5-pin typu DIN x 1, MIDI OUT / THRU : 5-pin typu DIN x 1
Přechodové efekty (více než 200 typů) Still, Strobe, Afterimage, Feedback, Shake, Negative, Colorize, Find Edge, Silhouette, Mono Color, Emboss, Posterize, Color Pass, Luminance key, Chroma key, Flip, Multi, Mirror, Picture-in-picture
Video efekty Still, Strobe, Afterimage, Feedback, Shake, Negative, Colorize, Find Edge, Silhouette, Mono Color, Emboss, Posterize, Color Pass, Luminance key, Chroma key, Flip, Multi, Mirror, Picture-in-picture
Zdroj napájení DC 9 V (AC Adaptér: Roland PSB-1U)
Spotřeba 2 A (předběžně, AC Adaptér PSB-1U 0.4A)
Příslušenství AC Adaptér, napájecí šňůra, video redukce BNC na RCA x 4, montážní šroub pro Video fader x 4, Uživatelský manuál
Volitelné Cross Fader: V-4CF
Rozměry jsou šířka 238 mm, hloubka 315 mm a výška 134 mm.
Hmotnost 3,2 kg.
https://www.flar.cz/