O firmě, úvodní stránka Novinky, akce Prodej prezentační techniky Pronájem prezentační techniky Kde nás najdete
     [+] > PRONÁJEM > VIDEOKONFERENCE > PRONÁJEM VIDEOKONFERENCE AVERCOMM H300
     [ CENÍK PRONÁJMU ON-LINE ] [ OBCHODNÍ PODMÍNKY ] [ OBJEDNÁVKA PRONÁJEM ]

Obrázek videokonference AVERCOMM H300

Pronájem videokonference AVERCOMM H300    Informace v PDF

Centrální skupinový HD videokonferenční systém, který v sobě spojuje všechny funkce potřebné pro vedení efektivního jednání s účastníky na různě vzdálených místech. Získáte možnost spojit se až se čtyřmi místy v jediném okamžiku. Celý průběh setkání můžete zaznamenávat na USB flash disk nebo pořizovat snímky, které po té můžete sdílet stejně jako další data mezi jednotlivými přípojnými místy. H300 je ideálním nástrojem pro každou společnost s větším množstvím vzdálených poboček. Šetřete svůj čas a peníze a uskutečněte plánovanou schůzku se vzdáleným partnerem tváří v tvář během několika minut.

ZÁKLADNÍ TECHNICKÁ DATA:
Rozlišení kamery: 5MP senzor
Rozlišení na výstupu: HD 720p
Zoom: 7x optický zoom
Sdílení dat: obousměrné sdílení obsahu (z počítače nebo vizualizéru), sdílení až 5MB snímků zachycených během konference
Komunikace: prostřednictvím IP (SIP, H.323)
Videokonferenční systém: spojení až se 4 účastníky
Součásti H300: vestavěný reproduktor, oddělitelný všesměrový mikrofon
Další funkce: nahrávání a vytváření snímků (až 5MP) z průběhu konference

HLAVNÍ FUNKCE:
Stolní jednotka s 10W reproduktorem a všesměrovým mikrofonem umožní jednoduše a přístupně komunikaci všem účastníkům konference
Prvotřídní kamera s možností ovládání pohybu a se 7 násobným optickým zoomem uvidíte každý detail předváděného materiálu příp. každého účastníka konference ještě lépe než při osobním setkání
Pomocí jediného tlačítka můžete nahrávat průběh setkání na USB flash disk
Kdykoliv během konference můžete zachytit a sdílet snímky o velikosti až 5MB
Spojení až se 4 místy – můžete vést jednání až se čtyřmi pobočkami, partnery nebo zákazníky na různých místech

POUŽITÍ:
Běžná denní setkání - point to point
Mnoho společností si přeje najít jednodušší způsob jak si udržet pravidelná setkání s důležitými partnery. Nyní stačí připojit H300 na jakýkoli druh zobrazovacího zařízení a uskutečníte schůzku snadno, rychle a bez složitého plánování.

Rozhodování v reálném čase – multipoint komunikace
H300 podporuje multipoint komunikaci až se čtyřmi přípojnými místy, to znamená, že se můžete spojit se třemi dalšími koncovými body, které podporují audiovizuální komunikaci v protokolu H.323 a během minuty hovoříte se všemi potřebnými odborníky a partnery. Rozhodovací proces se tím výrazně urychlí a vaše společnost bude moci flexibilněji reagovat na situaci na trhu a tím bude konkurenceschopnější než dříve.

Pravidelné zprávy? Jednoduše díky sdílenému obsahu přes H300
Zpracování pravidelných zpráv a reportů bude pro vás nyní jednodušší a to díky možnosti připojit svůj počítač ke stolní jednotce a tím sdílet informace se všemi účastníky konference. Snadno takto získáte data ze vzdálených poboček bez zkreslení a ještě vám k tomu může partner podat podrobné vysvětlení tváří v tvář.

Předvedení produktu – spojení s vizualizérem
Připojení vizualizéru k H300 umožňuje zobrazit produkty nebo dokumenty všem účastníkům konference. Snímek a video probíhá živě v reálném čase a tak vám bezprostřední reakce partnerů zajistí nezkreslenou zpětnou vazbu.

Pravidelná školení – podpora připojení dvou monitorů
H300 umožňuje připojit dva monitory a tak může video komunikaci sledovat větší množství účastníků. Tato funkce je ideální pro různá školení a přednášky. Přednášející přitom vůbec nemusí být přímo v místě školení a tak ušetříte mnoho času a finančních prostředků.

Pravidelné akce – větší množství prezentací
Díky tomu, že H300 podporuje připojení dvou externích monitorů, je vhodnou volbou pro větší konferenční místnosti. Pokud pořádáte každoročně větší setkání za účelem prezentace produktů, je H300 to pravé pro vás. Prezentace může proběhnout u vás, díky sdílenému obsahu budou mít všichni partneři přesné informace, vy zpětnou vazbu a to vše bez větších finančních výdajů na pořádání nebo na služební cesty.
https://www.flar.cz/