O firmě, úvodní stránka Novinky, akce Prodej prezentační techniky Pronájem prezentační techniky Kde nás najdete
     [+] > PRONÁJEM > VÝPOČETNÍ TECHNIKA > PRONÁJEM TERMOSUBLIMAČNÍ TISKÁRNY CANON SELPHY ES2
     [ CENÍK PRONÁJMU ON-LINE ] [ OBCHODNÍ PODMÍNKY ] [ OBJEDNÁVKA PRONÁJEM ]

Obrázek termosublimační tiskárny CANON SELPHY ES2

Pronájem termosublimační tiskárny CANON SELPHY ES2    Informace v PDF

  • Integrovaný zásobník na inkoust a média
  • Kompaktní, vertikální design s rukojetí
  • 3,0" displej LCD
  • Volitelný Bezdrátový tisk
  • Volitelný bateriový zdroj
  • Korekce červených očí
  • Automatická optimalizace obrazu
  • Tlačítko kreativního tisku
  • Ořez obrazu, Mé barvy
  • Trvanlivost snímků 100 let
Prvotřídní tisk tak, jak si přejete, a tam, kde si přejete.
Zažijte svobodu volby s tiskárnou SELPHY ES2. Tiskněte z počítače, fotoaparátu nebo telefonu. Zvolte si rozložení, opravte červené oči a použijte kreativní efekty. Podělte se o zábavu - doma nebo na cestách.

Integrovaný zásobník na inkoust a média
Média a inkoust jsou pohodlně integrované do jediného zásobníku Easy Photo Pack pro snadnou výměnu a přepínání mezi různými typy médií, například vizitky nebo pohlednice (barevné a černobílé). Vytiskněte až 50 barevných fotografií velikosti pohlednice bez výměny kazety.

Kompaktní, vertikální design s rukojetí
Kompaktní vertikální design umožňuje umístit a používat tiskárnu SELPHY ES2 na malém prostoru bez toho, že by zabírala drahocenné místo na stole. Tiskové zařízení je díky pohodlné rukojeti dokonale přenosné.

3,0" barevný displej LCD
Pro úpravu a detailní prohlížení fotografií před tiskem lze použít velký výklopný displej LCD. Zobrazení fotografií na obrazovce je stejně snadné jako jejich prohlížení. Jednoduše zasuňte paměťovou kartu fotoaparátu do některého jasně označeného slotu pro paměťové karty.

Bezdrátový tisk
Tiskněte fotografie z kompatibilních mobilních telefonů pomocí bezdrátového rozhraní IrDA nebo pomocí volitelného adaptéru Bluetooth.

Volitelný bateriový zdroj
Volitelný bateriový zdroj přináší absolutní mobilitu tisku. Umožňuje snadný tisk na cestách, mimo domov nebo v případě, že nemáte přístup k elektrické síti.

Korekce červených očí
Vestavěná funkce odstranění červených očí v tiskárně umožňuje upravit oči a dosáhnout jejich přirozeného vzhledu, aniž by bylo nutné použít počítač.

Automatická optimalizace obrazu
Funkce optimalizace obrazu automaticky detekuje obličeje na fotografiích a opraví jejich jas. Pozadí je optimalizováno odděleně, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků.

Tlačítko kreativního tisku
Zvláštní tlačítko pro kreativní tisk usnadňuje individuální úpravu fotografií. Umožňuje přidání textových bublin, efektů filtru, klipartu nebo rámečků a začlenění oblíbených snímků do kalendářů a výtisků se složitějším rozvržením (Multi Layout)*.

Ořez obrazu, Mé barvy
Sadu kreativních funkcí integrovaných do tiskárny doplňuje funkce Mé barvy, kterou lze měnit a zlepšovat barvy obrazu. Snímky lze také přímo na displeji LCD před vytištěním ořezat*.

Trvanlivost snímků 100 let
Ochranná povrchová úprava s trvanlivostí 100 let uchová vaše fotografie jasné, bohaté a živé po celé generace a ochrání je před politím a otisky prstů.
https://www.flar.cz/