O firmě, úvodní stránka Novinky, akce Prodej prezentační techniky Pronájem prezentační techniky Kde nás najdete
     [+] > PRONÁJEM > OBRAZOVKY > PRONÁJEM TELEVIZE SAMSUNG DM75E
     [ CENÍK PRONÁJMU ON-LINE ] [ OBCHODNÍ PODMÍNKY ] [ OBJEDNÁVKA PRONÁJEM ]

Obrázek LCD obrazovky SAMSUNG DM75E

Pronájem televize SAMSUNG DM75E    Informace v PDF

Dosáhněte svých obchodních cílů pomocí živého a spolehlivého digitálního značení navrženého pro provoz v režimu 24/7.
Displeje řady DME nabízejí špičkový výkon, ověřenou technologii společnosti Samsung a celou řadu rozměrů pro adaptabilní a spolehlivé obchodní použití splňující nejrůznější potřeby podnikání. Tyto vlastnosti činí z řady DME praktickou volbu pro libovolné obchodní nebo prodejní podniky. Tyto displeje nabízejí spolehlivé a rozšířené použití v režimu 24/7, aby bylo zaručeno co nejúčinnější zprostředkování obchodních sdělení, kdykoliv a kdekoliv je třeba. A díky vysokému jasu 450 nitů a křišťálově čisté kvalitě obrazu vaše reklamy a informace zaručeně zaujmou diváky. Jedinečná funkce Picture Quality Enhancer (zlepšení kvality obrazu) společnosti Samsung optimalizuje barvy, detaily, kontrast a teplotu barev pro vaše prostředí na bohaté barvy a detailní textury. Sledování je maximalizováno odstraněním faktorů, které mohou přerušovat viditelnost odraženým světlem. Oslnění a zamlžení je sníženo na pouhá 2%. Navíc je dosaženo snazšího zobrazování bohatého obsahu zlepšenými možnostmi připojení pomocí dvou portů HDMI.

Pohodlně a jednoduše ovládejte bohatou škálu obsahu pomocí pokročilé platformy.
Platforma SMART Signage Platform (SSSP) třetí generace od společnosti Samsung obsahuje přehrávač médií ve formě výkonného čtyřjádrového systému typu System on Chip (SoC) vestavěného uvnitř displeje. Integrované softwarové a hardwarové řešení SSSP třetí generace zjednodušuje nastavení a správu značení, neboť nevyžaduje dodatečné PC. Zvýšení interní paměti ze 4 na 8 GB poskytuje robustní výkon. Vylepšená platforma SSSP třetí generace umožňuje vytvářet, implementovat a spravovat obsah mnohem snadněji než v předchozích verzích díky vylepšenému uživatelskému rozhraní a uživatelskému zážitku. Protože je SSSP třetí generace otevřená platforma, která je kompatibilní s velkým množstvím softwaru třetích stran, je flexibilní a snadno použitelná i s jinými aplikacemi.

Snadná správa digitálních médií pomocí zjednodušeného uživatelského rozhraní Home.
Zvyšte efektivitu a produktivitu s nově navrženým uživatelským rozhraním nabídky Home, které zobrazuje často používané funkce v novém designu s maticí velkých ikon. Zjednodušte používání výběrem nastavitelné konfigurace nabídky, která umožňuje snadný přístup k opakovaně používaným nabídkám. Vytvářejte obsah mnohem snadněji a pohodlněji než kdy dříve díky nabídce Home s nově navrženými šablonami pro různé vertikální trhy, včetně prodejen potravin, fast food občerstvení, terminálů a lobby. Využijte tato ostrá, profesionální rozvržení šablon pro vytvoření a návrhy obsahu při orientaci obrazu na výšku nebo na šířku. Proměňte tak nabídku Home na dotykem ovládané funkce pro uživatele – přidáním volitelné dotykové šablony.

Transformujte své obchodní nabídky a zprávy pomocí brilantního, avšak jednoduchého generátoru obsahu a využijte přitom ovládací prvky pro různé typy bezplatných písem, zajímavé samolepky, dynamické efekty a počasí.
Zvyšte obrat hotelu pomocí profesionálně zpracovaného obsahu, generovaného pomocí řešení správy obsahu MagicInfo S3, které je implementováno v novém SSSP třetí generace. Současně s ovládacími prvky a nálepkami obsahuje řešení také 6 různých typů bezplatného písma ve 23 stylech. Nové MagicInfo S3 odstraňuje omezení formátování na jeden druh písma s inovovanými možnostmi vybírat z různých bezplatných písem, nebo přidávat svá vlastní. Používejte šikovná razítka a samolepky s editovatelným textem, a to buď přednastavené, nebo vlastní, abyste mohli aktualizovat své reklamní informace a cenovky, pokud potřebujete snadno a rychle změnit jejich obsah. Vytvořte poutavé přechody s dynamickým efektem, využijte funkci, která umožňuje efekty typické pro přehrávání prezentace, například slábnutí obrazu, fly-on a zoom. Navíc můžete přetažením jednoduše přidat další ovládací prvky, jako je např. AccuWeather zobrazující denní a týdenní předpověď počasí, aby získal obsah vaší prezentace co nejprofesionálnější vzhled.

Správa digitálních médií bezdrátově, prakticky kdekoli a kdykoli na mobilním zařízení pomocí snadno ovladatelné aplikace.
Zjednodušte správu obsahu a zvyšte efektivitu použitím mobilní aplikace MagicInfo S3 na vašem mobilním zařízení k vytvoření*, úpravě a implementaci obsahu. Připojte se bezdrátově, abyste mohli snadno vytvářet obsah pomocí šablon, načíst a přehrát obsah uložený na mobilním zařízení, rychle upravit obsah a snadno používat navigaci seznamu skladeb k jejich výběru a přehrávání. Rozšiřte ještě více konektivitu pomocí implementované Wi-Fi, díky níž můžete ovládat a sdílet notebooky, tablety a smartphony.

Upoutejte pozornost diváků atraktivním designem, který je optimalizován pro příslušné prostředí.
Vylepšete prostředí díky elegantnímu a modernímu designu obrazovek a jejich poutavému vzhledu. Pro docílení komfortní a efektivní mechanické kompatibility si obrazovky řady DME zachovávají stejně úžasný design jako předchozí řady Samsung D-Series SMART Signage. Obrazovky umocňují pěkný vzhled vašeho interiéru, neboť mají tenké dekorativní rámečky černé nebo bílé barvy.Parametry obrazovky:
Velikost obrazovky: 75" (190 cm)
Technologie panelu: 60Hz D-LED BLU
Rozlišení: 1920 x 1080
Poměr obrazu: 16:9
Jas: 450 nitů (cd/m2)
Kontrast (typický): 5000:1
Počet zobrazitelných barev 16,7 mil.
Pozorovací úhel (horizontálně a vertikálně): 178°
Odezva (šedá-šedá): 4 ms

Připojení:
Vstupy: VGA (D-sub 15pin), DVI-D, HDMI 2x, DisplayPort 1.2, Component/Composite (společné přes redukci), USB, SD card, Stereo Mini Jack
Výstupy: DisplayPort 1.2 (Loop out), stereo Mini Jack
Externí ovládání: RS232C (vstup/výstup) prostřednictvím Stereo Jack, RJ45
Externí Sensor: infračervený snímač (IR vstup-výstup), okolní světlo

Napájení:
Zdroj napájení: AC 100 - 240 V ~ (+ / - 10%), 50 / 60 Hz
Spotřeba (typická/maximální): 230 W / 308 W
Spotřeba v úsporném režimu (Standby): méně než 0,5 W

Provozní podmínky:
Provozní teplota: 0°C - 40°C
Vlhkost: 10 - 80% bez kondenzace

Funkce:
Tenký a lehký velkoformátový displej s vestavěným softwarem MagicInfo (Lite, Premium-S, Videowall-S), MagicClone (s uložením dat na zařízení USB, SD card),Vestavěné reproduktory (10W + 10W), technologie Plug and Play (prostřednictvím rozhraní USB), WIFI, otočení obrazu, otočení displeje, zámek tlačítek, PIP / PBP, MagicPresenter, úzký rám, malá tloušťka (57,7 mm)

Přehrávač s procesorem: Cortex-A9 Quad Core CPU s NEON DSP
Cache: L1 (I/D) : 32KB / 32KB, L2 (sjednocená) : 1MB
Takt: až 1 GHz
Paměť: 1,5GB Dual 48bit DDR3-933 (1866MHz)
Grafika: 2D a 3D grafický procesor s rozlišením až 1920 x 1080, 32 bitů na pixel – podpora rozhraní OpenGL ES
Úložiště (FDM): 8GB (2,65GB využívá systém, 5.35GB volných)
Multimedia: Dekodér videa - MPEG-1/2, H.264 / AVC (duální) - VC-1, JPEG, PNG, Audio DSP (dekodér) - AC3 (DD), MPEG, DTS a další
Sběrnice: PCIEx 2.0
IO vstupy: USB 2.0
Operační systém: Linux

Rozměry:
VESA Standard uchycení: 400 x 400 mm
Bez stojanu (šířka x výška x hloubka): 1676.2 x 959.5 x 57.7 mm
Balení (šířka x výška x hloubka): 1810 x 1085 x 250 mm
Rámeček: 12 mm (dole 17.3mm)
Hmotnost obrazovky: 34,1 kg
Hmotnost balení: 44,1 kg

Disponujeme mnoha kusy LCD a plazmových obrazovek k pronájmu, při vícedením pronájmu výrazné slevy.
https://www.flar.cz/