O firmě, úvodní stránka Novinky, akce Prodej prezentační techniky Pronájem prezentační techniky Kde nás najdete
     [+] > PRONÁJEM > VÝPOČETNÍ TECHNIKA > PRONÁJEM TABLET APPLE iPAD AIR
     [ CENÍK PRONÁJMU ON-LINE ] [ OBCHODNÍ PODMÍNKY ] [ OBJEDNÁVKA PRONÁJEM ]

Obrázek tablet APPLE iPAD AIR

Pronájem TABLET APPLE iPAD AIR


Nový iPad Air je neuvěřitelně tenký a lehký. A přitom je o tolik výkonnější a schopnější. Díky čipu A7, vyspělým bezdrátovým rozhraním a skvělým aplikacím na práci a tvorbu – krásně integrovaným s iOS 7 – toho s iPadem Air dokážete ještě víc, než vás kdy napadlo. A na víc místech.
Přestože je tento tablet neskutečně tenký, jeho unibody konstrukce z hliníku je zároveň neuvěřitelně pevná. Proti iPadu předchozí generace ubral téměř čtvrtinu objemu. Takže neváží ani půl kila. Opravdu pozoruhodné je ale na iPadu Air to, že ve svém štíhlém těle koncentruje tolik výkonu a schopností. Takže i když toho s sebou máte míň, zvládnete toho ještě víc.
iPad je od začátku o displeji. A u iPadu Air to platí ještě víc. Protože jsme na obou stranách displeje zúžili okolní rámeček, ale úchvatný Retina displej zůstal stejně velký. Takže uvidíte ještě víc obsahu než dřív. V rozlišení 2048 × 1536 s více než 3,1 miliónu pixelů vynikají nejmenší detaily fotek a videí a text je ostrý jak břitva. Vaše oči jednotlivé pixely nerozliší. Takže vidíte jen to, na co se chcete dívat.
Nový čip A7 navržený společností Apple přináší do iPadu 64bitovou architekturu, jaká byla ještě před pár lety doménou stolních počítačů. To znamená dvojnásobný výpočetní a grafický výkon ve všech úlohách. Baterie přitom pořád vydrží až 10 hodin studia, přehrávání, sestavování a vytváření čehokoli, na co se cítíte.
Čip A7 pozvedá iPad do nových výšin výkonu a rychlosti. Aplikace díky čipu A7 běží svižněji. Hry mají lepší odezvu. A všechno, co na iPadu Air děláte, působí rychleji, protože to je rychlejší. Dvakrát. Jenže to je teprve začátek. Podporuje i rozhraní OpenGL ES 3.0, které umožňuje rendrovat tak detailní grafiku a vizuální efekty, jaké ještě nedávno zvládaly jen stolní počítače a herní konzole. 64bitová architektura čipu A7 otevírá prostor ještě robustnějším a výkonnějším aplikacím. Což pro vás znamená ještě větší prostor k vlastní realizaci na iPadu Air.
Je navržený jako mobilní zařízení. Proto v něm dává takový smysl koprocesor M7. Ten na základě dat z akcelerometru, gyroskopu a kompasu vyhodnocuje pohyby iPadu Air. A aplikace pohyby zohledňují v podstatných detailech uživatelského prostředí. Normálně by to bylo na čipu A7. Jenže M7 je na to optimalizovaný, a tak šetří energii.
Je výkonný, nikoli však ve vysávání baterie. I když je o 20 procent tenčí a až dvakrát rychlejší než iPad předchozí generace, pořád na baterii vydrží stejných deset hodin.1 Čip A7 je totiž nejen výkonnější, ale taky úspornější. Ať tedy s iPadem Air vyrazíte kamkoli, budete mít dost energie jít ještě dál.
Vaše nová oblíbená aplikace, kniha nebo film. Další FaceTime hovor nebo iMessage. Ultrarychlým bezdrátem se z iPadu Air dostanete k věcem, které vás baví. Být v kontaktu a na dosah tak jde ještě líp než dřív.
Díky dvěma anténám a technologii MIMO (multiple-input multiple-output) dosahuje až dvojnásobného výkonu Wi-Fi. Rychlosti stahování s dvoupásmovou (2,4 GHz a 5 GHz) Wi-Fi 802.11n a technologií MIMO dosahují až 300 Mb/s – dvojnásobku přenosové rychlosti iPadu předchozí generace. Takže když si teď budete chtít stáhnout film, nasdílet fotky nebo dokumenty přes AirDrop nebo si jen prohlížet web, bude vaše připojení ještě rychlejší než dřív.
Na iPadu Air s Wi-Fi + Cellular se k internetu připojíte, i když nejste v dosahu Wi-Fi. iPad Air podporuje ještě víc pásem, a tak funguje s ještě více mobilními datovými sítěmi po celém světě. Na víc místech se tak připojíte rychlostmi, které v některých případech přesahují rychlosti širokopásmového připojení. Nabízené tarify jsou flexibilní, takže nemusíte uzavírat smlouvu.
Je dokonalý společník pro každý den. Obsahuje totiž aplikace na pohodlné řešení všedních záležitostí – vyřizování e-mailů nebo volání mámě přes FaceTime. iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers a Keynote jsou teď s iPadem Air zdarma.3 Můžete tak napsat výjimečný román, trefit správnou podobu prezentace nebo zkomponovat muziku k domácímu videu – všechno na svém iPadu Air. Veškeré tyto aplikace jsou optimalizované pro 64bitovou architekturu. Běží hladce a výkonně, a tak toho s nimi na iPadu Air svedete víc než dřív. Od okamžiku, kdy ho zapnete.
Naplánujte si dovolenou. Studujte migraci velryb. Vyprojektujte stavbu. Nebo odrazte invazi zombie. Ať si vzpomenete cokoli, pro iPad už na to existuje aplikace. A do App Storu neustále přibývají další. Na aplikace pro iPad si zvyknete tak snadno, protože to nejsou jen roztažené telefonní aplikace. Vypadají jak dělané pro iPad – protože jsou dělané pro iPad. Využívají Retina displej do posledního pixelu a rozumí si i s gyroskopem, akcelerometrem a kompasem. Jenže vzhledem k ohromnému potenciálu 64bitové architektury je to jen začátek toho, co na iPadu Air budete moct dělat. Objevovat, studovat, načrtávat. Anebo likvidovat.
Někdy je fajn dát rozhovoru tvář. FaceTime na iPadu Air přenese každou nuanci vašich videohovorů. Při videohovorech přes Wi-Fi nebo mobilní připojení vám na nádherném displeji neunikne žádný záblesk výrazu v tváři.4 Kamera FaceTime HD teď má snímač se zadním osvitem další generace s většími pixely. Všechna vaše setkání na FaceTimu, autoportréty i skupinové fotky v aplikaci Photo Booth tak budou i při slabším osvětlení jasnější.
Protože nám záleží na všech aspektech skvělého snímku, vy se tím už zabývat nemusíte. Technické řešení 5megapixelového fotoaparátu iSight na iPadu Air počítá s tím, že všechny životní okamžiky budete chtít zachytit okamžitě. Retina displej vám poslouží jako pohodlný hledáček pro dokonalou kompozici snímku. Přejížděním rychle přepnete mezi focením a HD videem v rozlišení 1080p. Obrazový signální procesor v čipu A7 při každém focení v souhře s fotoaparátem provádí spoustu úprav a automaticky se stará o to, abyste měli výborný obrázek nebo video. Vaší jedinou starostí tak může být, s kým se o tento okamžik chcete podělit.
Vnímá vás jasně. Má totiž dva mikrofony. Ty nejen snímají víc zvuku, ale společně zachycují lepší zvuk, protože potlačují zdroje mimo záběr. S omezeným hlukem na pozadí tak jsou hovory přes FaceTime srozumitelnější. Videonahrávky zní čistěji.
Protože je iOS 7 navržený pro iPad Air, všechno nejen vypadá krásně, ale taky krásně funguje. iOS 7 přináší skvělé nové funkce jako chytřejší multitasking, AirDrop a Ovládací centrum, se kterými jsou každodenní záležitosti ještě jednodušší, rychlejší a zábavnější. Je v něm všechno, co jste si na iOS zamilovali. V podobě, kterou si zamilujete ještě snáz.

Barva: stříbrná
Model: Wi-Fi + Cellular
Kapacita: 16 GB
Rozměry (v x š x t): 240 mm x 169,5 mm x 7,5 mm
Hmotnost: 478 g
Displej: Retina Multi-Touch displej 9,7" (úhlopříčně) s LED podsvícením a technologií IPS s oleofobní povrchovou úpravou odolnou proti otiskům prstů
Rozlišení: 2048 × 1536 pixelů při 264 bodech na palec (ppi)
Čip: A7 s 64bitovou architekturou Dual core, 1400 MHz, Cyclone a pohybovým koprocesorem M7
Grafika: PowerVR G6430
Systémová paměť: 1024 MB RAM / LPDDR3

Bezdrátová a mobilní rozhraní (data): Wi-Fi (802.11a/b/g/n); dvě pásma (2,4 GHz a 5 GHz) a technologie MIMO, Bluetooth 4.0, UMTS/HSPA/HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1700/2100, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz), CDMA EV-DO Rev. A a Rev. B (800, 1900 MHz), LTE (Pásma 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26)
Tělo z materiálu: hliník

Kamery, fotografie a nahrávání videa:
Kamera FaceTime HD, 1,2MP fotky, Nahrávání HD videa 720p, Videohovory FaceTime přes Wi-Fi nebo mobilní připojení5, Rozpoznávání obličejů, Snímač se zadním osvitem, Ovládání expozice videa a fotek klepnutím, Ukládání fotek a videí s údajem o poloze
Nahrávání videa, Nahrávání HD videa 1080p, Stabilizace videa, Rozpoznávání obličejů, Zaostřování klepnutím, v průběhu nahrávání, Snímač se zadním osvitem, 3x zoom při nahrávání videa
Fotoaparát iSight, 5MP fotky, Automatické zaostřování, Rozpoznávání obličejů, Snímač se zadním osvitem, Pětičlenný objektiv, Hybridní infračervený filtr, Clona f/2,4, Zaostřování videa a fotek klepnutím, Ovládání expozice videa a fotek klepnutím, Ukládání fotek a videí s údajem o poloze, HDR fotky

Konektory: dva mikrofony, 3,5mm stereo minijack pro sluchátka, konektor lightning a vestavěný reproduktor

Napájení a baterie: Vestavěná 32,4Wh (8820 mAh) dobíjecí lithium-polymerová baterie, Až 10 hodin prohlížení webu v síti Wi-Fi, sledování videí nebo poslechu hudby, Až 9 hodin prohlížení webu v mobilní datové síti, Nabíjení napájecím adaptérem nebo USB rozhraním počítače

Vstup/výstup: 3,5mm stereo minijack pro sluchátka, Vestavěný reproduktor, Mikrofon, Slot pro kartu nano-SIM

Konektor: Lightning

Snímače: Tříosý gyroskop, Akcelerometr a Snímač okolního osvětlení

Operační systém: iOS 7 se zbrusu novým designem a zcela novými funkcemi je nejvyspělejší mobilní operační systém na světě.

Určování polohy: Wi-Fi, Digitální kompas, Asistovaná GPS a Mobilní sítě

Videohovory/audiohovory: FaceTime, z iPadu Air přes Wi-Fi nebo mobilní síť na jakékoli zařízení podporující FaceTime

Přehrávání zvuku: Frekvenční rozsah: 20 Hz až 20 000 Hz, Podporované formáty zvuku: AAC (8 až 320 kb/s), chráněné AAC (z iTunes Storu), HE-AAC, MP3 (8 až 320 kb/s), MP3 VBR, Audible (formáty 2, 3, 4, Audible Enhanced Audio, AAX a AAX+), Apple Lossless, AIFF a WAV, Uživatelem konfigurovatelný limit maximální hlasitosti

TV a video: Zrcadlení AirPlay a výstup videa do Apple TV (2. a 3. generace), Podpora zrcadlení videa a výstupu videa: až 1080p pomocí digitálního AV adaptéru Lightning a VGA adaptéru Lightning (adaptéry se prodávají zvlášť), Podporované formáty videa: video H.264 s rozlišením až 1080p, 60 snímků za sekundu, High Profile úrovně 4.2 se zvukem AAC-LC až 160 kb/s, 48 kHz, stereo ve formátech .m4v, .mp4 a .mov; video MPEG-4 až 2,5 Mb/s, 640 × 480 pixelů, 30 snímků za sekundu, Simple Profile se zvukem AAC-LC až 160 kb/s na jeden kanál, 48 kHz, stereo ve formátech .m4v, .mp4 a .mov; Motion JPEG (M-JPEG) až 35 Mb/s, 1280 × 720 pixelů, 30 snímků za sekundu, zvuk ve formátu ulaw, stereo PCM ve formátu .avi

Podpora e-mailových příloh: Zobrazované typy dokumentů .jpg, .tiff, .gif (obrázky); .doc a .docx (Microsoft Word); .htm a .html (webové stránky); .key (Keynote); .numbers (Numbers); .pages (Pages); .pdf (Náhled a Adobe Acrobat); .ppt a .pptx (Microsoft PowerPoint); .txt (text); .rtf (formátovaný text); .vcf (kontaktní údaje); .xls a .xlsx (Microsoft Excel); .zip; .ics

Jazyková podpora: Angličtina (USA, Spojené království), arabština, čeština, čínština (tradiční, zjednodušená), dánština, finština, francouzština, hebrejština, holandština, chorvatština, indonéština, italština, japonština, katalánština, korejština, maďarština, malajština, němčina, norština, polština, portugalština (Brazílie, Portugalsko), rumunština, ruština, řečtina, slovenština, španělština, švédština, thajština, turečtina, ukrajinština, vietnamština

Podporované klávesnice: Angličtina (Austrálie, Kanada, USA, Spojené království), arabština, bulharština, čerokézština, čeština, dánština, emotikony, estonština, finština, francouzština (Francie, Kanada, Švýcarsko), havajština, hebrejština, holandština, chorvatština, indonéština, islandština, italština, japonština (rómadži, kana), katalánština, korejština, litevština, lotyština, maďarština, makedonština, malajština, němčina (Německo, Švýcarsko), norština, polština, portugalština (Brazílie a Portugalsko), rumunština, ruština, řečtina, slovenština, srbština (cyrilice/latinka), španělština, švédština, tamilština, thajšina, tibetšina, tradiční čínština (rukopis, pchin-jin, ču-jin, cchang-ťie, wubihua), turečtina, ukrajinština, vietnamština, vlámština, zjednodušená čínština (rukopis, pchin-jin, wubihua)

Požadavky na prostředí: Provozní teplota: 0 až 35 °C, Neprovozní teplota: –20 až 45 °C a Relativní vlhkost: 5 až 95 % bez kondenzace

Disponujeme více kusů tabletů k pronájmu, při vícedením pronájmu výrazné slevy.
https://www.flar.cz/