O firmě, úvodní stránka Novinky, akce Prodej prezentační techniky Pronájem prezentační techniky Kde nás najdete
     [+] > PRONÁJEM > VIDEOPŘÍSLUŠENSTVÍ > PRONÁJEM STREAMER BLACKMAGIC WEB PRESENTER
     [ CENÍK PRONÁJMU ON-LINE ] [ OBCHODNÍ PODMÍNKY ] [ OBJEDNÁVKA PRONÁJEM ]

Obrázek BLACKMAGIC WEB PRESENTER
Obrázek BLACKMAGIC WEB PRESENTER

Pronájem streamer BLACKMAGIC WEB PRESENTER    Informace v PDF

Web Presenter - Streamer s HD-SDI/HDMI vstupem/loop výstupem, SDI PGM výstupem, audio vstupem Mic/line a USB.

Blackmagic Web Presenter dovoluje použít profesionální SDI a HDMI techniku se streamovacím software a službami jako YouTube Live, Facebook Live a dalšími. Zařízení je vybaveno 12G-SDI a HDMI vstupy pro konverzi SD, HD a UltraHD signálu do podoby 720p video streamu na rozhraní USB ve stylu běžných webových kamer. A protože je prakticky každý streamovací software kompatibilní s webovými kamerami, je i Blackmagic Web Presenter kompatibilní s jakoukoliv aplikací /službou pro streaming videa.

Zařízení je vybaveno 12G-SDI a HDMI vstupy pro konverzi SD, HD a UltraHD signálu do podoby 720p video streamu na rozhraní USB ve stylu běžných webových kamer. A protože je prakticky každý streamovací software kompatibilní s webovými kamerami, je i Web Presenter kompatibilní s jakoukoliv aplikací/službou pro streaming videa. Na rozdíl od běžných webových kamer nabízí ale Blackmagic vynikající obrazovou kvalitu: streamování videa ve formátu 720p zaručuje špičkový obraz při nízkých nárocích na datový tok. S volitelným čelním panelem Teranex Mini Smart Panel může Blackmagic Web Presenter sloužit také jako režie se dvěma vstupy pro odbavování živých přenosů v reálném čase.

Blackmagic Web Presenter představuje rychlou a jednoduchou cestu k streamování videa s vysokou obrazovou kvalitou. Zařízení nahrazuje drahé a složité enkodéry a dovoluje uživatelům použít pro streaming videa profesionální kamery i jejich oblíbený software nebo streamovací služby. A protože se jeví počítačům jako běžná webová kamera, lze výstup zpracovat pomocí jakékoliv aplikace kompatibilní s USB kamerami, bez instalace dalších ovladačů.

Produkt je určen nejen veteránům v oboru zpracování živých přenosů, ale i nové generaci internetových uživatelů: dovoluje realizovat profesionální internetové vysílání prakticky odkudkoliv, ať už půjde o zpravodajské pořady, semináře a konference, školní výuku, záznam z počítačových her apod. Díky možnosti doplnit Blackmagic Web Presenter o volitelný čelní panel lze zařízení s úspěchem použít i jako kompletní řešení pro odbavení webových prezentací a seminářů. Výsledné pořady – snímané dvojicí kamer – dodají prezentacím potřebnou dynamiku.

Blackmagic Web Presenter je vybaven technologií Teranex pro konverzi videa: SD, HD nebo UltraHD signál na vstupech je automaticky převzorkován do rozlišení 720p, v maximální kvalitě. Streamování videa ve formátu 720p zaručuje špičkový obraz při nízkých nárocích na datový tok, navíc může streamovací software – při detekci pomalého připojení – automaticky snížit snímkovou frekvenci na 20, 15, 10 nebo 5 snímků za vteřinu.

Uživatelé nejsou nuceni instalovat ovladače, protože se jedná o standardní USB zařízení třídy UVC a UAC. Je proto kompatibilní s operačními systémy Mac, Windows i Linux, ale třeba i s počítači Chromebook: všechna běžná zařízení detekují Blackmagic Web Presenter jako standardní webovou kameru. Díky tomu mohou uživatelé snadno použít profesionální kamerovou techniku při zachování kompatibility s jejich oblíbenými streamovacími aplikacemi. Zařízení je kompatibilní s programy Open Broadcaster a XSplit Broadcaster, či se službami YouTube Live, Facebook Live, Skype, Twitch.TV, Periscope a mnoha dalšími.

Je-li Blackmagic Web Presenter vybaven volitelným čelním panelem Teranex Mini Smart Panel, může být použit i jako kvalitní dvoukanálová režie. Panel doplní zařízení o tlačítka, otočný ovladač a LCD displej pro snadné a rychlé přepínání mezi zdroji videa. HDMI vstup je plně synchronizován, takže je přepínání bez obrazových artefaktů. Uživatelé mohou připojit např. SDI kameru a laptop s HDMI výstupem a pomocí tlačítek mezi oběma zdroji videa rychle přepínat během živého vysílání, včetně profesionálně vypadajících prolínaček.

Model Blackmagic Web Presenter je osazen rozhraními 12G-SDI a HDMI 2.0 a je tedy kompatibilní se všemi běžnými TV normami až do 2160p60. Výstup SDI Loop Out lze využít k zobrazení vstupního signálu např. pomocí projektoru, druhý SDI výstup SDI Program Out může sloužit k zaznamenání pořadu pomocí rekordéru apod. Nechybí také audio vstupy (profesionální XLR i konzumní RCA) pro připojení mikrofonů a jiné zvukové techniky. Integrovaný univerzální napájecí zdroj pracující v rozsahu 90 – 240V.

Blackmagic Web Presenter je tak malých rozměrů, že jej lze transportovat prakticky kamkoliv. Kompaktní provedení 1/3 19" rackové šířky jej dovoluje použít na stole, či jej zabudovat do přístrojových skříní, např. spolu s produkty Teranex Mini Converter, HyperDeck Studio Mini nebo ATEM Television Studio HD.

Základní vlastnosti:
Převede SDI nebo HDMI zdroje videa do podoby USB web kamery pro streaming 720p HD videa.
Pracuje bez ovladačů, se všemi běžnými streamovacími aplikacemi/službami.
Kompatibilní se všemi SD, HD a UltraHD normami až do rozlišení 2160p60.
Průchozí 12G-SDI vstup.
12G-SDI výstup např. pro záznam materiálu.
Průchozí HDMI 2.0 vstup.
HDMI vstup se synchronizací.
Symetrický audio vstup s mikrofonní/linkovou úrovní a konektorem XLR.
Dva zvukové kanály s konzumní úrovní.
Kvalitní down-konverze Teranex.
Integrované režijní funkce v součinnosti s volitelnou čelní maskou Teranex Mini Smart Panel.
Lze použít volně nebo v racku pomocí volitelného adaptéru Teranex Mini Rack Shelf.
https://www.flar.cz/