O firmě, úvodní stránka Novinky, akce Prodej prezentační techniky Pronájem prezentační techniky Kde nás najdete
     [+] > PRONÁJEM > DATA PROJEKTORY > PRONÁJEM PROJEKTORU EPSON EB-435W
     [ CENÍK PRONÁJMU ON-LINE ] [ OBCHODNÍ PODMÍNKY ] [ OBJEDNÁVKA PRONÁJEM ]

Obrázek projektoru EPSON EB-435W

Pronájem projektoru EPSON EB-435W    Informace v PDF

WXGA PROJEKTOR S KRÁTKOU PROJEKCÍ
Tento projektor s krátkou projekční vzdáleností a světelným výstupem 3.000 ANSI lumenů lze díky nižšímu výskytu stínů během prezentace instalovat blíže k projekční ploše.

Model EB-435W lze vybavit volitelným Wi-Fi rozhraním a lze jej umístit ve vzdálenosti 72 cm od projekční plochy, přičemž je dosahováno projekce velmi kvalitního obrazu o úhlopříčce 178 cm, který odráží méně stínů. Tento projektor je dokonalým partnerem vhodným pro stávající školní bílé interaktivní tabule. V kombinaci s volitelným interaktivním modulem jej lze využít také jako alternativu bílých interaktivních tabulí.

Vysoká kvalita obrazu
Výkon projektoru EB-435W je podpořen technologií 3LCD. To znamená, že projekce dosahuje přesné reprodukce barev, která je v oblasti vzdělávání důležitá například k zobrazování vlajek, map a grafů v přirozených barvách. Vysoký bílý a barevný světelný výstup dosahující 3.000 ANSI lumenů zaručuje čistý obraz dokonce i za denního světla, zatímco kontrastní poměr 3.000:1 se postará o ostré detaily.

Interaktivní výuka
Prostřednictvím interaktivních prezentací a připojením volitelného interaktivního modulu Epson ELP-IU03 snadno upoutáte pozornost svých studentů. Kombinace tohoto modulu s projektorem promění každý povrch v interaktivní, aniž byste potřebovali projekční plátno. Pomocí digitálního pera, které je součástí, lze vytvářet poznámky nebo dodatky.

Pohodlné ovládání
Model EB-435W je kompatibilní s připojovací jednotkou Epson ELPCB01, která vám přiblíží ovládací prvky projektoru Epson tak, aby byly snadno dosažitelné, tedy do přední části učebny. Kabely tak budou udržovány v čistotě a uspořádané.

Poutavé prezentace
Vaše prezentace mohou být mnohem poutavější, připojíte-li k projektoru USB dokumentární kameru Epson ELP-DC06, která umožňuje několikanásobné přiblížení trojrozměrných předmětů nebo využijete-li vstupu HDMI, který zajistí přenos obrazu ve vysokém rozlišení. Vestavěný 16W reproduktor a vstup pro mikrofon jsou zárukou, že vaši studenti nepřeslechnou žádnou důležitou informaci.

Snadná obsluha
Velmi snadné nastavení i obsluhu projektoru EB-435W zajišťuje funkce USB zobrazení 3v1, která umožňuje ovládání obrazu, zvuku a myši prostřednictvím jediného kabelu. Díky funkci vertikální a horizontální korekce lichoběžníkového zkreslení, která je v kategorii projektorů s krátkou projekční vzdáleností unikátem společnosti Epson, lze obraz vyrovnat během několika sekund. Projektor lze navíc pohodlně zapnout a vypnout prostřednictvím funkce přímého zapnutí a vypnutí a vypínače umístěného na stěně.

Ekonomický provoz
Nízké celkové náklady na vlastnictví projektoru EB-435W přinášejí školám úsporu. Lampa Epson E-TORL dokáže produkovat více světla při nižší spotřebě energie a v úsporném režimu může svítit až 6.000 hodin - životnosti v této délce dosahují pouze lampy od společnosti Epson. Také filtr se může pochlubit dlouhou životností, která dosahuje až 5.000 hodin a zaručuje tak roky bezproblémového provozu. Připojení projektorů k síti, jejich vzdálená správa, sledování životnosti lampy, teploty atd. přinášejí další snížení nákladů a zkrácení času věnovaného údržbě.

Technologie:
Projection System: 3LCD Technology
LCD Panel: 0,59" s MLA (D8)

Image
Barevný a bílý světelný výstup: 3.000 lumenů - 2.100 lumenů (ekonomický)
Rozlišení: WXGA, 1280 x 800, 16:10
Kontrastní poměr: 3.000 : 1
Lampa: ETORL 230 W s životností 4.000 h, 6.000 h v úsporném režimu
Korekce lichoběžníku: manuální vertikální a horizontální ± 15 °

Optika
Projekční poměr: 0,48:1 (16:10), 0,65:1 (4:3)
Zoom: digitalní s poměrem 1,35x
Úhlopříčka promítaného obrazu: 40 - 116 "
Ostření: manuální

Připojení
Funkce USB Display: 3v1: obraz / myš / zvuk
Rozhraní: USB 2.0 typu B, USB 2.0 typu A, RS-232, Ethernetové rozhraní (100 Base-TX / 10 Base-T), WLAN (volitelně), VGA vstup (2x), VGA výstup, Kompozitní vstup, Komponentní vstup (2x), S-Video vstup, Audiovýstup, stereofonní konektor mini-jack, Audiovstup, stereofonní konektor mini-jack (2x), Audiovstup, cinch

Rozšířené funkce
Bezpečnost: Kensington ochrana, Bezpečnostní tyč, Zámek ovládacího panelu, Ochrana heslem
Funkce a vlastnosti: kompatibilní s vizualizéry, okamžité zap./vyp., JPEG prohlížeč, tlačítko ztlumení zvuku, Síťová správa, Network Image Transmission, tlačítko zastavení přehrávání, Quick Corner
Barevné režimy: tabule, dynamický, foto, prezentace, sport, sRGB, divadlo a bílá tabule

Obecné informace
Spotřeba energie: 316 W, 232 W (ekonomický), 0,37 W (v pohotovostním režimu)
Rozměry: 345 x 277 x 105 mm (šířka x hloubka x výška)
Hmotnost: 3,9 kg
Max. hladina hluku: normal: 37 dB (A) - Economy: 29 dB (A)
Obsažený software: EasyMP Monitor, EasyMP Network Projection
Reproduktor: 16 W


Disponujeme mnoha kusy projektorů k pronájmu, při vícedením pronájmu výrazné slevy.
https://www.flar.cz/