O firmě, úvodní stránka Novinky, akce Prodej prezentační techniky Pronájem prezentační techniky Kde nás najdete
     [+] > PRONÁJEM > VIDEOPŘÍSLUŠENSTVÍ > PRONÁJEM PŘEVODNÍKU BLACKMAGIC HEAVY DUTY HDMI to SDI 4K
     [ CENÍK PRONÁJMU ON-LINE ] [ OBCHODNÍ PODMÍNKY ] [ OBJEDNÁVKA PRONÁJEM ]

Obrázek převodníku BLACKMAGIC MINI CONVERTER HEAVY DUTY HDMI to SDI 4K Obrázek převodníku BLACKMAGIC HEAVY DUTY HDMI to SDI 4K

Pronájem profi převodníku
BLACKMAGIC mini CONVERTER HEAVY DUTY HDMI to SDI 4K

Mini Converter Heavy Duty HDMI to SDI 4K provádí jednosměrnou konverzi z HDMI signálu na normu SDI. Díky rozhraní 6G-SDI automaticky podporuje SD, HD a UltraHD normy, nabízí dva 6G-SDI výstupy, konverzi HD signálu na SD, a také analogové nebo AES/EBU audio vstupy pro vkládání zvuku do SDI signálu. Převodník je také vybaven přepínačem, který připojenému HDMI 4K zařízení signalizuje, je-li vyžadován HD nebo UltraHD signál.

Odolné provedení
Řada převodníků mini Converter Heavy Duty 4K nabízí tu nejkvalitnější konverzi SDI signálu a také velice odolné provedení, které je ideální pro použití v exteriérech. Šasi produktů bylo vysoustruženo z jediného kusů pevné hliníkové slitiny a přežije i přejetí přenosovým vozem. Modely Heavy Duty 4K vyhovují náročným požadavkům televizního a filmového provozu a automaticky přepínají mezi SD, HD a UltraHD normami. Díky malé úrovni SDI jitteru a podpoře synchronizace lze používat dlouhou SDI kabeláž.

Pro živé produkce
Tvorba zpravodajských relací, produkce živých vystoupení a filmové natáčení v exteriérech – ve všech těchto případech je technika vystavena velice nepříznivým podmínkám. Produkty Mini Converter Heavy Duty 4K jsou zkonstruovány tak, aby denně spolehlivě sloužily i mimo studio. Jsou vyráběny ve verzích pro konverzi SDI a HDMI norem (pro připojení levnějšího kamerového nebo monitorovacího vybavení), resp. pro konverzi analogového a SDI signálu (pro připojení starší studiové techniky).

Pracujte v terénu
Díky nízkému jitteru a podpoře SDI synchronizace můžete použít nejdelší možnou kabeláž bez ztráty kvality signálu. Některé modely převodníků řady Heavy Duty 4K jsou navíc vybaveny redundantním SDI vstupem pro maximální spolehlivost provozu. V případě výpadku signálu dojde k přepnutí na redundantní vstup zcela automaticky. Tuto funkci oceníte na lokacích, kde se pohybuje velké množství lidí a poškození kabelu je zde reálnou hrozbou.

Snadné nastavení
Nastavení převodníků můžete provádět v terénu, aktivací miniaturních přepínačů pomocí malého šroubováku, pera apod. Díky této možnosti lze měnit nastavení snadno a především rychle, bez zdlouhavých procházení menu. Změnu nastavení můžete provést také prostřednictvím počítače, díky přiloženému programu Converter Utility pro systémy Mac OS X a Windows. Pomocí integrovaného USB 2.0 portu lze také provádět aktualizaci firmware.
https://www.flar.cz/