O firmě, úvodní stránka Novinky, akce Prodej prezentační techniky Pronájem prezentační techniky Kde nás najdete
     [+] > PRONÁJEM > VÝPOČETNÍ TECHNIKA > PRONÁJEM PRINTSERVERU D-LINK DP-G321
     [ CENÍK PRONÁJMU ON-LINE ] [ OBCHODNÍ PODMÍNKY ] [ OBJEDNÁVKA PRONÁJEM ]

Obrázek printserveru D-LINK DP-G321 (tiskový server)

Pronájem printserveru D-LINK DP-G321    Informace v PDF

Bezdrátový tiskový server se 3 porty (2 USB porty, 1 paralelní port a 802.11g WLAN).

Víceportový bezdrátový tiskový server DP-G321 poskytuje 2 vysokorychlostní USB 2.0 tiskové porty pro připojení 2 tiskáren s podporou USB a 1 paralelní tiskový port pro připojení paralelní tiskárny. Toto zařízení, vybavené 10/100BASE-TX ethernetovým a vysokorychlostním 802.11g bezdrátovým LAN rozhraním, umožňuje pohodlné sdílení tiskáren skupinou uživatelů přes kabelové nebo bezdrátové připojení. Díky podpoře mnoha operačních systémů přináší tento tiskový server vysokou úroveň flexibility a výkonu pro vaše tiskové požadavky.

Více portů snižuje náklady
Díky 3 portům na jediném zařízení nepotřebujete kupovat a instalovat samostatný tiskový server pro každou tiskárnu. Tento víceportový server je jen o něco málo dražší než tiskový server s jedním portem. Jsou-li tiskárny umístěny blízko sebe, je výhodnější koupit jeden tiskový server namísto tří.

Současný tisk na všech tiskárnách
Tento tiskový server, vybavený výkonným procesorem, velkou pamětí a vysokorychlostními tiskovými porty, umožňuje rychlý tisk souborů přes síť. Všechny tiskárny připojené k tomuto zařízení mohou tisknout svoje síťové soubory ve stejném čase. Váš víceportový tiskový server tak funguje obdobně jako 3 samostatné jednoportové tiskové servery.

Ethernetové a bezdrátové rozhraní
Tento tiskový server poskytuje dvě LAN rozhraní: (1) 10/100BASE-TX Ethernetový port a (2) vysokorychlostní 802.11g bezdrátové LAN rozhraní, podporující až 54Mb/s přenos síťových dat. Tato zabudovaná flexibilita umožňuje tisknout přes tiskový server uživatelům ethernetové i bezdrátové sítě.

Bezpečnost bezdrátové sítě
DP-G321 poskytuje bezdrátově připojeným uživatelům nezbytné zabezpečení s použitím volitelného standardního 64/128bitového šifrovacího protokolu WEP (Wired Equivalent Privacy). Mechanismus zabezpečení dat je založen na algoritmu sdíleného klíče, který je popsán ve standardu pro bezdrátové LAN.

Podpora tisku na dálku
DP-G321 podporuje IPP (Internet Printing Protocol), takže můžete nastavit na tiskovém serveru IP adresu pro vzdálené uživatele, aby mohli posílat tiskové soubory do tiskáren ze vzdálených míst.

Nastavení a řízení přístupu
Tiskový server lze konfigurovat z libovolné pracovní stanice pomocí webového prohlížeče. Kromě toho lze provádět správu a nastavení přístupových práv pomocí konfiguračního programu na platformě Windows. Přístup k tiskovému serveru lze řídit zadáním seznamu MAC adres uživatelských počítačů s oprávněním tisknout. Do tiskového serveru je vestavěna podpora SNMP a novějšího MIB-II, které umožňují správu tohoto zařízení v síti podle standardu SNMP.

Vlastnosti produktu:
2 vysokorychlostní USB 2.0 tiskové porty, 1 paralelní tiskový port
Zabudované vysokorychlostní 802.11g bezdrátové rozhraní
10/100BASE-TX Ethernet port
Tisk souborů ze systémů Windows, Unix, NetWare, Macintosh
Podpora tisku na dálku
Řízení přístupu uživatelů a tiskových úloh
Snadná správa přes webové rozhraní
Program na platformě Windows pro snadnou konfiguraci/správu tiskových úloh
Podpora SNMP a MIB-II (RFC 1213) pro na platformě nezávislou správu.
https://www.flar.cz/