O firmě, úvodní stránka Novinky, akce Prodej prezentační techniky Pronájem prezentační techniky Kde nás najdete
     [+] > PRONÁJEM > VIDEOPŘÍSLUŠENSTVÍ > PRONÁJEM PŘENOSNÉHO MONITORU BLACKMAGIC VIDEO ASSIST 4K
     [ CENÍK PRONÁJMU ON-LINE ] [ OBCHODNÍ PODMÍNKY ] [ OBJEDNÁVKA PRONÁJEM ]

Obrázek BLACKMAGIC VIDEO ASSIST 4K

Pronájem přenosného monitoru BLACKMAGIC VIDEO ASSIST 4K    Informace v PDF

Blackmagic Video Assist 4K je přenosný profesionální monitor a rekordér videa, který lze použít v součinnosti s libovolnou kamerou s SDI nebo HDMI výstupy. Zařízení je vybaveno vysoce světelným 7” LCD dotykovým displejem s vysokým rozlišením 1920 x 1200 pro náhled SD/HD/UHD videa a rekordérem pro záznam UHD/HD/SD videosignálu (až 2160p30) na dvě SD karty ve vysílací kvalitě (10 bitů, 4:2:2, ProRes Proxy/LT/422/422 HQ a DNxHD).

Blackmagic Video Assist 4K je ideálním nástrojem pro kameramany, kteří vyžadují kvalitnější náhled i záznam videa. Starší kamery často používají zastaralé souborové formáty nebo pásky, zatímco levné moderní kamery nahrávají do nekvalitních kodeků a jsou vybaveny malými náhledovými displeji, a jsou tedy méně vhodné k profesionálnímu použití. Zařízení Blackmagic Video Assist tyto problémy řeší, lze jej totiž použít s libovolným typem kamery, od DSLR fotoaparátů až po starší páskové nebo naopak moderní digitální filmové kamery. Díky 6G-SDI vstupu umí monitor náhled Ultra HD videa a obsahuje dvojici kvalitních mikrofonních předzesilovačů s konektory miniXLR s fantomovým napájením.

Může být přichycen k tělu kamery a použit jako hlavní monitor pro kamerový štáb, v rukou kameramana nebo režiséra se může stát nezbytným pomocníkem během přípravy resp. schvalování záběrů. Na jeho rozměrné obrazovce lze sledovat každý detail obrazu, kontrolovat kompozici záběru nebo zaostření. A navíc UHD/HD/SD video i zaznamenávat.

Tento model je lehký a odolný. Vybaven je vysoce světelným 7” displejem s rozlišením 1920 x 1200 s dotykovým ovládáním a pozorovacím úhlem šíře 135°. Nadbytečné vertikální rozlišení dovolí zobrazovat video s poměrem stran 16:9 včetně stavového řádku, který nepřekrývá obraz. Integrovaný rekordér zaznamenává 10bitové video s rozlišením až 1080p60 a se vzorkováním 4:2:2 do kodeků Apple ProRes (Proxy/LT/422/422 HQ) nebo DNxHD, a to na běžně dostupné SD karty (Class UHS-1). Před postprodukcí není třeba provádět konverzi videí, použité souborové formáty jsou běžně podporovány střihovými aplikacemi, včetně programu DaVinci Resolve, který je součástí dodávky. Záznam lze spouštět a zastavovat také dálkově, a to pomocí rozhraní LANC nebo HDMI či SDI, přímo z kamery. Zařízení je napájeno standardními akumulátory LP-E6; dvojice slotů pro baterie zaručí možnost kontinuálního napájení, případně lze použít i externí zdroje stejnosměrného 12V napětí.

Díky dotykové obrazovce lze prostřednictvím jednoduchých gest zobrazit informace o formátu videa, měnit nastavení nebo monitorovat úrovně zvuku i videa. Elegantní poloprůhledné zobrazení doplňkových informací zajistí ničím nerušený náhled videa spolu s aktuální snímkovou frekvencí, histogramem, audio metry, časovým kódem atd.

Klíčové vlastnosti produktu Blackmagic Video Assist 4K:
7” dotykový LCD displej s rozlišením 1920x1200.
Záznam 10bitového HD videa se vzorkováním 4:2:2 a ve formátech ProRes nebo DNxHD.
Vstupy: 1x HDMI, 1x SDI (BNC konektor)
Výstupy: 1x HDMI, 1x SDI (BNC konektor)
Sluchátkový audio výstup (3.5mm stereo jack)
2x slot na SD kartu pro záznam (podpora SDXC UHS-1 a SDHC UHS-1, dále podpora DS, HS, SDR12, SDR25, DDR50, SDR50 a SDR104 SD karet)
Dva rekordéry dovolují kontinuální záznam non-stop (po zaplnění jedné SD karty jsou data automaticky ukládána na druhou)
Záznam HD nebo UHD videa na dostupné UHS-II SDHC karty
2x Mini XLR audio vstupy s 48V fantomovým napájením pro kondenzátorové mikrofony
Kvalitní audio předzesilovače s vlastním šumem -128dBV
Zvuk je zaznamenám spolu s videem a uživatelé se proto nemusí obávat problému s pozdější synchronizací audio a video stopy. Konektor LANC pro dálkové ovládání Record Start / Stop (2.5mm jack)
Možnost spouštění/zastavení záznamu pomocí povelů zasílaných po HDMI nebo SDI rozhraní
Podporuje kodeky Apple ProRes 422 HQ, ProRes 422, ProRes LT, ProRes Proxy, Avid DNxHD.
Datový tok u kodeku ProRes 422 HQ a rozlišení 1920 x 1080 & 60p je cca 440 Mb/s. Při snímkové frekvenci 24p jde o 176 Mb/s. Komprese je vizuálně bezeztrátová.
HDMI a SDI vstupy/výstupy. Sluchátkový výstup.
Dva sloty pro akumulátory CANON LP-E6 s možností výměny za běhu i externí 12V napájení (univerzální napájecí adaptér je součástí dodávky).
Plná kompatibilita se střihovými aplikacemi, např. s DaVinci Resolve, Final Cut Pro X, Avid a Premier Pro.
Univerzální provedení vhodné k upevnění ke kamerám, případně s možností ručního nebo stolního použití. Stolní stojánek je součástí dodávky.
Integrovaný 6G-SDI vstup dovoluje monitorovat Ultra HD video.
Integrovaný reproduktor.
Ideální monitor např. pro nově uvedenou kamery Blackmagic Micro Studio Camera 4K.
https://www.flar.cz/