O firmě, úvodní stránka Novinky, akce Prodej prezentační techniky Pronájem prezentační techniky Kde nás najdete
     [+] > PRONÁJEM > VIDEOPŘÍSLUŠENSTVÍ > PRONÁJEM PC REŽIE KRAMER VP-747
     [ CENÍK PRONÁJMU ON-LINE ] [ OBCHODNÍ PODMÍNKY ] [ OBJEDNÁVKA PRONÁJEM ]

Obrázek KRAMER VP-747

Pronájem pc režie KRAMER VP-747    Informace v PDF

Moderní řešení univerzálního přepínače signálu kombinovaného s dvojitým signálovým skelerem vybaveným procesorem HQV®.
Vstupní signály téměř všech současných typů. Výstupem je jediný signál RGBHV (BNC + VGA) a DVI přivedený k data/video projektoru s volitelným rozlišením od VGA do UXGA nebo HDTV komponentní videosignál 480p/576p/720p/1080i. odděleně pro výstupy Preview a Program. Umožňuje přepínání obrazů s doplňkovými efekty (prolínání, rolování, ad.), veškeré nastavování a menu jsou zobrazovány pouze na výstupu Preview. Druhý výstup Program určený pro projekční nebo zobrazovací zařízení menu nezobrazuje, nijak tedy neruší v projekci.

Vstupy 8x RGBHV (BNC) volně konfigurovatelné (i programově) podle aktuálního vstupního signálu - RGBHV, RGBS, RGB/YUV, komponentní video, kompozitní video, S-video. Výstup Program pro zobrazovací zařízení a Preview pro náhled a zobrazení menu, pro každý vždy VGA + RGBHV (BNC) + DVI, každý nezávisle nastavitelný - rozlišení / frekvence / poměr stran obrazu. Dva skelery umožňují náhled jednoho zdroje signálu, zatímco druhý je směrován na projekční zařízení. Funkce poměr stran obrazu – 4:3, 16:9, anamorfní, letter-box, uživatelsky definovatelný; de-Interlacing – 3:2, 2:2; každý vstup umožňuje oddělené nastavení jasu, kontrastu, barev, sytosti, ostrosti; časová základna pro stabilitu synchronizace u zdrojů s poškozeným synchronizačním signálem, přepínání během synchronizačního pulzu s volitelným způsobem přechodu obrazů (prolnutí, klapka, mozaika, atd) včetně nastavení rychlosti přechodu. Obraz v obraze, zmrazení obrazu, zoom, změna obnovovací frekvence, změna rozlišení, konverze, split obrazů (dva signály vedle sebe). Ovládání RS-232/485, Ethernet (vlastní IP adresa), infračervené dálkové ovládání.
  • Kompletní rozsah programovatelných vstupů (8x RGBHV BNC)
  • Jediný kabel k zobrazovacímu zařízení pro všechny typy počítačových i video signálů, trojnásobný rozbočovač (VGA, RGBHV, DVI) pro Program i Preview výstup
  • Plné On-Screen menu na Preview výstupu
  • Umožňuje náhled libovolného zdroje signálu na běžném počítačovém monitoru (VGA, video, s-video, YUV)
  • Celokovové provedení do racku 19"
Vstupy: 8x RGBHV volně konfigurovatelné (i programem) podle použitého vstupního signálu - RGBHV, RGBS, RGB/YUV, komponentní / kompozitní / s-video.
Speciální funkce: dva skelery umožňují náhled jednoho zdroje signálu, zatímco druhý je směrován na projekční zařízení, poměr stran obrazu 4:3, 16:9, anamorfní, letter box, uživatelsky definovatelný, De-Interlacing – 3:2 a 2:2, každý vstup umožňuje oddělené nastavení jasu, kontrastu, barev, sytosti, ostrosti, časová základna pro stabilitu synchronizace u zdrojů s poškozeným synchronizačním signálem, přepínání během synchronizačního pulzu s volitelným způsobem přechodu obrazů (prolnutí, klapka, mozaika, atd.).
Výstupy Program: 1x VGA, 1x RGBHV (BNC), 1x DVI.
Výstupy Preview (náhled): 1x VGA, 1x RGBHV (BNC), 1x DVI.
Další vstupy: RS-232, Ethernet, RS-485 pro řízení komponentu, infračervené dálkové ovládání.
Standardní funkce: obraz v obraze, zmrazení obrazu, zoom, změna obnovovací frekvence, změna rozlišení, konverze, split obrazů (dva signály vedle sebe).
Obsah balení: síťová šňůra, infračervené dálkové ovládání.
Napájecí napětí: 100 - 240 V / 55 W.
Rozměry: šířka 19" x hloubka 9.3", výška 3U.
Hmotnost 5,5 kg.
https://www.flar.cz/