O firmě, úvodní stránka Novinky, akce Prodej prezentační techniky Pronájem prezentační techniky Kde nás najdete
     [+] > PRONÁJEM > VIDEOPŘÍSLUŠENSTVÍ > PRONÁJEM MULTIMEDIÁLNÍ OVLADAČ AKAI APC MINI
     [ CENÍK PRONÁJMU ON-LINE ] [ OBCHODNÍ PODMÍNKY ] [ OBJEDNÁVKA PRONÁJEM ]

Obrázek AKAI APC MINI

Pronájem multimediální ovladač AKAI APC MINI

AKAI APC mini je druhá generace ovladače určeného zejména pro Ableton Live, použitelný je i s jinými programy (např. pro video SW). Ve studiu nebo na pódiu jej ocení zejména performeři vystupující a pracující "live". Obsahuje Ableton Live a další SW.

Klíčové vlastnosti:
-kompaktní kontroler pro Ableton Live
-nové funkce MKII verze: drum + note mód (16 notová stupnice), clip color matching
-podsvícená matice 64 padů pro jednoduché ovládání klipů (stovky nastavitelných barev)
-8 mapovatelných faderů + master fader
-USB-B konektor (Plug&Play podpora pro PC a MAC) s napájením
-rozměry: 240 x 210 x 32 mm,
-hmotnost: 810 g. -součástí Ableton Live Lite (ke stažení)
-obsahuje virtuální nástroje: Hybrid 3, Mini Grand, Velvet (ke stažení)
-součástí: Toolroom Artist Launch pack (ke stažení)

Vzhledem k tomu, že je APC MINI MKII navržen speciálně pro Ableton Live, nemusíte ho po zapojení mapovat. Stačí jen připojit APC k počítači USB kabelem (součástí) a jste připraveni čarovat. APC MINI MKII pracuje jako „Plug and Play” zařízení, takže nemusíte instalovat ovladače. První kroky pro zprovoznění kontroleru: Zapojte a zapněte kontroler, spusťte Ableton Live a poté vyberte v nastavení Ableton Live APC MIDI jako ovladač Ableton Live. To je všechno. Žádné mapování, žádné nastavení, žádné problémy.

APC MINI MKII přímo komunikuje s Ableton Live a to obousměrně. Tato obousměrná komunikace umožňuje APC, získat zpětnou vazbu od software a zobrazit ji na své matici po spuštění klipu. Barevná matice klipů nabízí okamžitý přehled o stavu klipů: co je připraveno, co hraje, a to, co je zaznamenáno. Každý stav se zobrazí v mřížce v různých barvách, takže můžete získat rychlý přehled o stavu klipů nebo celého setu.

Součástí jsou také další virtuální nástroje: Hybrid 3 (polyfonní analogový synth), Mini Grand (akustické piáno) a Velvet (elektrické vintage piáno). Ke stažení zdarma je také Toolroom Artist Launch pack.
https://www.flar.cz/