O firmě, úvodní stránka Novinky, akce Prodej prezentační techniky Pronájem prezentační techniky Kde nás najdete
     [+] > PRONÁJEM > VIDEOPŘÍSLUŠENSTVÍ > PRONÁJEM MULTI STREAMER CEREVO LIVESHELL-X H.265
     [ CENÍK PRONÁJMU ON-LINE ] [ OBCHODNÍ PODMÍNKY ] [ OBJEDNÁVKA PRONÁJEM ]

Obrázek CEREVO LIVESHELL-X
Obrázek CEREVO LIVESHELL.X

Pronájem multi streamer CEREVO LIVESHELL-X    Informace v PDF

LiveShell-X je pokročilý model v řadě samostatných streamovacích produktů japonské společnosti Cerevo. Tato varianta podporuje kodeky H.265 a H.264, enkódování videa až do formátu 1080p60, záznam v reálném čase na MicroSD kartu a multi-casting až tří streamů najednou. Lze používat samostatně, bez připojení k PC.

Díky podpoře kodeků H.265/H.264 a streamování ve formátu až 1080p60, záznamu videa na microSD kartu a multi-casting do 3 streamů najednou, je LiveShell-X ideální plarformou pro streaming videa na profesionální úrovni. Díky funkci pro multi-streaming lze vysílat prostřednictvím několika služeb zároveň a také zasílat data na záložní server. Tuto funkci lze také využít i pro streamování prostřednictvím jedné služby v několika datových tocích najednou.

Výhodou modelu LiveShell.X je také záznam videa na microSD kartu pro tvorbu záložní kopie pořadu nebo pro jeho pozdější odvysílání. Zařízení dokáže pracovat i v čistě záznamovém režimu, v němž je schopen ukládat videa v rozlišení až 1080p60. V tomto rozlišení lze pouze streamovat (1x stream) nebo pouze zaznamenávat video. Alternativně je možné také nahrávat a simultánně i streamovat (1x stream) v režimu 1080p30, případně vytvářet dva streamy videa a jeden záznam (1x 1080p30, 2x 720p30) nebo vytvářet až tři streamy (1x 1080p30, 2x 720p30) bez funkce záznamu.

LiveShell-X podporuje řadu komerčních platforem pro streaming videa i vysílání do uzavřených sítí v lokálním režimu. Zařízení může také pracovat v režimu RTSP video serveru bez použití dalšího příslušenství. Podporuje platformy YouTube Live, Facebook Live, Ustream, Twitch, Wowza, Akamai a proprietární RTMP servery. Obrovskou výhodou je také implementace kodeku H.265, který dovoluje vytvářet video stejné kvality jako H.264, ovšem s polovičním datovým tokem, či video s podstatně vyšší obrazovou kvalitou při zachování nízkého datového toku.

Napájení zajišťuje vysokokapacitní akumulátor umožňující až 6 hodin kontinuálního provozu (při vysílání jednoho 720p30 streamu a současném záznamu záložní kopie) nebo až 3 hodin při vysílání tří streamů resp. dvou při současném záznamu videa. Dálkové ovládání zajišťuje webová aplikace Dashboard dovolující nastavit obrazovou kvalitu, úroveň audia apod. Díky tomu lze zařízení ovládat z jakéhokoliv telefonu, tabletu nebo počítače s internetovým připojením.

Nechybí ani pokročilé funkce pro tvorbu titulků nebo integraci grafiky (vč. transparentních PNG souborů) do živého vysílání. Monitoring streamů lze realizovat např. pomocí aplikace VLC Player bez nutnosti použít HDMI monitor nebo jiné zařízení pro distribuci video signálu. LiveShell.X lze také použít v součinnosti s režií Cerevo LiveWedge.

Specifikace:
10BASE-T/100BASE-TX LAN
Podpora Wi-Fi (IEEE 802.11ac/b/g/n)
1x HDMI video vstup
1x HDMI/stereo audio vstup
Enkódování až 1080p60 videa do formátů H.265/H.264 (až 20 Mb/s), zvuk AAC-LC (až 256 kb/s)
Rozlišení až 1080p60
Až 3 simultánní streamy
Záznam na MicroSD kartu (vč. SDXC)
Výdrž akumulátoru až 6 h
Velikost 102 x 42 x 100 mm
Váha 380 g (bez baterie), cca 480 g (vč. baterie)
https://www.flar.cz/