O firmě, úvodní stránka Novinky, akce Prodej prezentační techniky Pronájem prezentační techniky Kde nás najdete
     [+] > PRONÁJEM > OBRAZOVKY > PRONÁJEM LCD OBRAZOVKY SAMSUNG ME55C
     [ CENÍK PRONÁJMU ON-LINE ] [ OBCHODNÍ PODMÍNKY ] [ OBJEDNÁVKA PRONÁJEM ]

Obrázek LCD obrazovky SAMSUNG ME55C

Pronájem LCD obrazovky SAMSUNG ME55C    Informace v PDF

Rostoucí počet organizací využívá velkoformátové displeje (LFD) k zobrazení jejich podnikového obsahu a odlišují se tímto od konkurence. Společnosti potřebují zobrazovače, které nabízejí vynikající rozlišení obrazu, ale jsou lehčí a zabírají minimální prostor bez zvyšování nákladů na energii. Samsung řady ME zajišťuje vynikající LED technologii v tenkém displeji. Použití ekologických materiálů během výrobního procesu a nízká spotřeba energie činí tento displej jasnou volbou pro vaše prezentace. Dokonalá technologie Edge LED, automatický snímač jasu a široké možnosti konektivity přispívají k vynikajícímu výkonu. Řešení Edge LED od společnosti Samsung využívá lampy LED rozmístěné na okrajích panelu, díky čemuž tyto lampy vydávají světlo po stranách panelu. Výsledkem je mnohem tenčí obrazovka, která vyžaduje menší počet lamp a v důsledku toho má nižší spotřebu energie a méně se zahřívá.

Tenký a lehký design
Nový velkoformátový displej LED od společnosti Samsung je lehčí než předchozí modely velkoformátových displejů. Přesto představuje vysoce výkonné komunikační řešení pro každou moderní společnost, která hledá způsob, jak sdělovat srozumitelné marketingové či vzdělávací informace. Díky snadné a rychlé montáži lze tento podnikový velkoformátový displej nainstalovat během několika minut zcela bez problémů. Jeho lehký design znamená, že displej klade nižší nároky na pevnost zavěšení, a jeho rozměry umožňují snadné přenášení, takže jej lze také pohodlně přemisťovat. Design typu Edge se vyznačuje mimořádně nízkou tloušťkou, takže monitor vyžaduje méně místa. Všechny tyto inovativní funkce se skrývají v moderním designu, který přidá vašim sdělením na sofistikovanosti.

Nižší spotřeba energie znamená nižší provozní náklady
Monitor Samsung řady ME představuje cenově výhodné řešení, které je zároveň ohleduplné k naší planetě. Technologie LED, na které je tento velkoformátový displej založený, má nižší spotřebu energie než běžné velkoformátové displeje založené na technologii CCFL, čímž umožňuje snižovat emise CO2. Toto řešení dále snižuje množství tepla vyzařovaného z oblasti displeje, což vám umožňuje optimalizovat podmínky digitálního prezentačního systému. Běžné velkoformátové displeje vyzařují konzistentní množství tepla po celé šířce displeje, zatímco nové velkoformátové displeje Samsung toto teplo nejenže minimalizují, ale také ho soustředí po stranách obrazovky. Tato vlastnost pomáhá vytvářet příjemnější prostředí, zejména při práci v blízkosti displejů.


Vestavěný multimediální přehrávač
Při své každodenní práci musíte neustále dbát na to, aby vaše sdělení zapůsobila rychle a s maximálním účinkem. Díky multimediálnímu přehrávači vestavěnému ve velkoformátovém displeji od společnosti Samsung vám tento displej poskytne možnosti, jaké jste si ani nedokázali představit. Multimediální přehrávač vestavěný v mikročipu využívá procesor s vysokým výkonem a působivou velikostí mezipaměti. To znamená, že můžete rychle a pohodlně ukládat a přehrávat reklamy, vzdělávací videa a animace.

Software MagicInfo Lite: funkce plánování a automatického přehrávání
Díky vestavěnému softwaru Samsung MagicInfo Lite můžete tento velkoformátový displej používat jako samostatnou jednotku, která nevyžaduje přídavný přehrávač, a zobrazovat a plánovat přehrávání animací Flash, prezentací PowerPoint a obrazových souborů, čímž získáte ještě větší flexibilitu. K funkcím tohoto softwaru patří síťový plán, správce síťového plánu, místní plán, správce místního plánu, správce obsahu, automatické přehrávání z interní paměti a automatické přehrávání ze zařízení USB.

Automatický snímač jasu
Snímač jasu zjišťuje intenzitu okolního osvětlení a automaticky podle ní přizpůsobuje jas obrazovky.

Dálkové ovládání pomocí rozhraní Ethernet a RS-232C
Displej řady ME lze dálkově ovládat pomocí rozhraní Ethernet a současně i RS-232C. Displej je také vybavený vestavěnou síťovou kartu, díky níž mohou uživatelé přistupovat k síti, aniž by k tomu potřebovali další zařízení nebo infrastrukturu.

Režim na šířku nebo na výšku podle vašich potřeb
Tento velkoformátový displej Samsung vám poskytuje flexibilitu při instalaci displeje vertikálně nebo horizontálně podle vašich prostorových možností. Pokud k tomu přidáte funkci otočení obrazu o 90 stupňů, získáte velice účelný a všestranný displej.

Skrytý přijímač dálkového ovládání
Infračervený přijímač lze skrýt. Funkční tlačítko se nachází na zadní straně displeje, když se ho ale dotknete prstem, zobrazí se na displeji tlačítka umožňující snadné ovládání funkcí.

Různé možnosti připojení – od analogového až po digitální
Bohaté možnosti připojení vám poskytnou přístup k širokému spektru digitálního obsahu a tím vám umožní dosáhnout poutavějšího uživatelského zážitku. Připojte počítače a další kompatibilní zařízení a zobrazujte obsah, který vaše publikum nejvíce osloví.

Rozhraní Display Port
Displej je vybavený profesionálním rozhraním Display Port, které umožňuje vysoce výkonné ovládání více displejů na delší vzdálenosti, aniž by bylo nutné používat rozdělovač. (Vzdálenost může být až dvakrát větší než v případě rozhraní DVI.)

Inteligentní plánování
Zajistěte nepřetržitý efektivní provoz displeje. Tento velkoformátový displej je vybavený inteligentní funkcí plánování. Funkce automatického zapnutí a vypnutí vám umožňuje nastavit čas, datum, hlasitost, zdroj vstupního signálu a data volných dní.

Parametry obrazovky:
Velikost obrazovky: 55" (140 cm)
Technologie panelu: 120Hz LED BLU
Rozlišení: 1920 x 1080
Poměr obrazu: 16:9
Jas: 450 nitů (cd/m2)
Kontrast (typický): 5000:1
Počet zobrazitelných barev 16,7 mil.
Pozorovací úhel (horizontálně a vertikálně): 178°
Odezva (šedá-šedá): 8 ms

Připojení:
Vstupy: VGA (D-sub 15pin), DVI-D, HDMI 2x, DisplayPort 1.2, Component/Composite (společné přes redukci), USB, Stereo Mini Jack
Výstupy: DisplayPort 1.2 (Loop out), stereo Mini Jack
Externí ovládání: RS232C (vstup/výstup) prostřednictvím Stereo Jack, RJ45
Externí Sensor: infračervený snímač (IR vstup-výstup), okolní světlo

Napájení:
Zdroj napájení: AC 100 - 240 V ~ (+ / - 10%), 50 / 60 Hz
Spotřeba (typická/maximální): 122 W / 143 W
Spotřeba v úsporném režimu (Standby): méně než 0,5 W

Provozní podmínky:
Provozní teplota: 0 - 40°C
Vlhkost: 10 - 80% bez kondenzace

Funkce:
Tenký a lehký velkoformátový displej s vestavěným softwarem MagicInfo (Lite, Premium-S, Videowall-S), MagicClone (s uložením dat na zařízení USB),Vestavěné reproduktory (10W + 10W), technologie Plug and Play (prostřednictvím rozhraní USB), otočení obrazu, otočení displeje, zámek tlačítek, PIP / PBP, úzký rám, malá tloušťka (29,9 mm)

Přehrávač s procesorem: Cortex-A9 Dual Core CPU s NEON DSP
Cache: L1 (I/D) : 32KB / 32KB, L2 (sjednocená) : 512KB
Takt: až 1 GHz
Paměť: 1GB Dual 32bit DDR3-667 (1333MHz)
Grafika: 2D a 3D grafický procesor s rozlišením až 1920 x 1080, 32 bitů na pixel – podpora rozhraní OpenGL ES
Úložiště (FDM): 4GB (1.2GB využívá systém, 2.8GB volných)
Multimedia: Dekodér videa - MPEG-1/2, H.264 / AVC (duální) - VC-1, JPEG, PNG, Audio DSP (dekodér) - AC3 (DD), MPEG, DTS a další
Sběrnice: PCIEx 2.0
IO vstupy: USB 2.0
Operační systém: Linux

Rozměry:
VESA Standard uchycení: 400 x 400 mm
Bez stojanu (šířka x výška x hloubka): 1248 x 722,4 x 29,9 mm
Balení (šířka x výška x hloubka): 1369 x 848 x 199 mm
Rámeček: 17.2 mm (dole 20.8mm)
Hmotnost obrazovky: 16,4 kg
Hmotnost balení: 22 kg

Disponujeme mnoha kusy LCD a plazmových obrazovek k pronájmu, při vícedením pronájmu výrazné slevy.
https://www.flar.cz/