O firmě, úvodní stránka Novinky, akce Prodej prezentační techniky Pronájem prezentační techniky Kde nás najdete
     [+] > PRONÁJEM > VÝPOČETNÍ TECHNIKA > PRONÁJEM PRESENTERU VIRTUAL
     [ CENÍK PRONÁJMU ON-LINE ] [ OBCHODNÍ PODMÍNKY ] [ OBJEDNÁVKA PRONÁJEM ]

Obrázek prezenteru VIRTUAL

Pronájem PRESENTER VIRTUAL

Dálkový ovladač prezentací PowerPointer® s virtuálním laserovým ukazovátkem je ideální volba pro online pořady a prezentace. Funkce, jako jsou např. virtuální laserové ukazovátko, pero a černobílý režim zobrazení, lze využívat i bez instalace jakéhokoliv software.

Využívá prezentační funkce již vestavěné v aplikaci PowerPoint®, jako je například digitální laserové ukazovátko a pero Kompatibilní s aplikací PowerPoint 2010 nebo novější v systému Windows® a aplikací PowerPoint verze 16.09 nebo novější v systému macOS®.
Pro použití s porty USB-C je potřeba adaptér (není součástí balení).

Virtuální laserové ukazovátko a pero jsou vidět na více prezentačních obrazovkách aplikace PowerPoint současně. Jedná se o ideální prezentační nástroj pro konferenční místnosti a přednáškové sály s více než jednou obrazovkou, případně pro online schůzky využívající prezentace v aplikaci PowerPoint pro vzdálené publikum doplněné o nástroje webových schůzek, jako jsou WebEx®, GoToMeeting®, Skype™ a join.me®.

Mezi intuitivní ovládací prvky patří větší vyduté tlačítko vpřed, menší vypouklé tlačítko zpět umístěné vedle sebe, stejně jako byste je očekávali na klávesnici. Díky tomu tlačítka snadno najdete po hmatu dokonce i ve ztemnělém přednáškovém sále. Zásluhou jednoduchého plug and play připojení USB 3.0/2.0 není potřeba instalovat žádný software. Bez nutnosti cokoliv stahovat, instalovat, aktualizovat nebo spravovat oprávnění/přístup. Bezdrátový přijímač padne do každého portu USB 3.0/2.0 a zaručuje provozní dosah až 15 m, takže můžete chodit po místnosti, jevišti nebo sále.

Zahrnuje šifrování AES 128. Pro optimální bezdrátový dosah připojte přijímač přímo do hostitelského prezentačního zařízení (např. notebooku, stolního počítače). Dobíjí se pomocí dodaného Micro USB kabelu, takže nikdy nebudete muset kupovat jinou baterii. Stačí jen dobít a jít na věc. LED kontrolky úrovně nabití vás budou informovat o tom, že je potřeba baterii dobít.

Specifikace:
Podpora tlačítka vpřed x vzad: Apple Keynote, PDF
Technologie přenosu: WI-FI 2,4 GHz
Virtuální ukazovátko pracuje na principu pohybového senzoru
Nabíjení/provoz: méně než 2 hodiny při provozu až 40 hodin od plného nabití
Materiál: stříbrný hliník
Vlhkost: 60 % ±15 %RH
Provozní podmínky: 10 - 45°C
Skladovací podmínky: - 10 - 35°C
Rozměry jsou: 29 x 149 x 12 mm
Hmotnost: 110 g.
https://www.flar.cz/