O firmě, úvodní stránka Novinky, akce Prodej prezentační techniky Pronájem prezentační techniky Kde nás najdete
     [+] > PRONÁJEM > KAMERY A DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁTY > PRONÁJEM KAMERY VIDEOLABS DOCCAM
     [ CENÍK PRONÁJMU ON-LINE ] [ OBCHODNÍ PODMÍNKY ] [ OBJEDNÁVKA PRONÁJEM ]

Obrázek kamery VIDEOLABS DOCCAM

Pronájem kamery VIDEOLABS DOCCAM

Společnost byla založena v roce 1992, kdy navrhla první desktopovou kameru Flexcam™. Unikátní a patentovaný design v podobě "husí" krk přinesl VideoLabs celosvětovou slávu v oblasti technologií a počítačů. Krátce po vystoupení populární řady Flexcam VideoLabs uvedl na trh řadu produktů Flexcam didacta, která je založena na modelech Flexcam pro učitele a laboratorní instruktory, kteří potřebují jednoduchý způsob prezentace ve třídě na snímcích dokumentů a předmětů. To znamená, že v doslovném smyslu "kamery v každém publiku." Ve druhé polovině 90. let společnost hledá nové profesionální trhy kde uspět a VideoLabs se začal uplatňovat v různých oborech medicíny, jako např. identifikace a videokonference. VideoLabs se stal jedním z lídrů v oblasti periferních zařízení pro videokonference.

Kamera na 18" podstavci s flexibilním a jednoduchým nastavením pro precizní umístění. Na ramenu je uchycena jednotka hlavy, propojení za pomocí jednoho kabelu, jehož součástí je video, audio a napětí. Videovýstupem je velmi kvalitní s-video/Composite s normou PAL, je kompatibilní s videobordy založené na IBM kompatibilních, Mac a jiných počítačích. Toto zařízení je možno použít jako VCR, videokonference nebo další zařízení akceptující standardy videovstupu. Zvuk je přenášen jako standardní mikrofon.

Typ snímače: 1/3" CCD, 1.5 lux
Efektivní rozlišení: 270.000
Objektiv: 6mm pevný bez zoomu s manuálním ostřením pro dokumenty do velikosti 8" X 12" transparentní, efektivní zvětšení až 50:1
Napájecí adaptér: 12V 1000mA
Integrovaný mikrofon
Barevné provedení: černé
Rozměry a hmotnost: 19 x 50 x 18 cm, 2,25 kg
Součástí balení: 5pin kabel s-video + audio + napájení, napájecí adaptér, S-Video na composite adaptér

Disponujeme mnoha kusy kamer k pronájmu, při vícedením pronájmu výrazné slevy.
https://www.flar.cz/