O firmě, úvodní stránka Novinky, akce Prodej prezentační techniky Pronájem prezentační techniky Kde nás najdete
     [+] > PRONÁJEM > VIDEOPŘÍSLUŠENSTVÍ > PRONÁJEM FULL-HD VIDEOMATICE ROLAND XS-84H
     [ CENÍK PRONÁJMU ON-LINE ] [ OBCHODNÍ PODMÍNKY ] [ OBJEDNÁVKA PRONÁJEM ]

Obrázek ROLAND XS-84H

Obrázek ROLAND XS-84H

Pronájem videomatice ROLAND XS-84H    Informace v PDF

Nová řada Multi-formátového maticového přepínače určeného pro pevné instalace, které vyžadují vysoce kvalitní integrované video, audio konverze a přepínání. Je ideální pro široké spektrum prostředí a aplikací, které zahrnují konferenční místnosti, vzdělání, přepínání 4K na 1080p, předvádění uměleckých center, kostelů, kongresová centra a telekonference.

Videomatice je velmi adaptabilní podporující osm HDMI, RGB / komponentní / S-video / kompozitní vstupy a až do HDMI nebo HDBaseT výstupů s scalers na podporu Obraz v obraze, změna velikosti, otáčení, a přetočení. Audio může být vloženo do výstupů přes 8 stereo audio vstupů (2 MIC) a / nebo HDMI audio i de-vložený na výstupu. Mezi další funkce patří iPad kontrolu, emulace EDID a řízení HDCP.

Vstupy: 8 HDMI a 8 RGB / komponentní / S-video / kompozitní analogový video

Výstupy: 4 HDMI a 4 HDBaseT (* přepínatelné HDMI nebo HDBaseT na každém výstupu)

Podpora maximálního rozlišení WUXGA a 1080p, s vestavěnými scalery

8 stereo linkových vstupů (2 mic kompatibilní s 48V phantom) s vestavěným-in AD / DA konverze a Integrovaným / HDMI audio

16 kanálový digitální audio mixer se zvukovými digitálních efektů (HPF, 4 Band EQ, šumová brána / expander, ompresor) a výstupy zpoždění.

Podpora pro RS-232C, sítě a iPad kontrola

Integrované Video a Audio prostředí
Poskytuje integrované prostředí pro směrování a přepínání HDMI, analogových zdrojů a digitálního displeje. Umožňuje přepínání vysokorychlostní pro HDMI, RGB, komponentní, S-Video a kompozitní video, stejně jako směrování až pro čtyři výstupy.

Zařízení se vyznačuje EDID emulací pro HDMI a RGB signály, řídící informace EDID mezi displejem a zdroji HDMI zajišťuje stabilní prostředí systému pro HDMI. HDCP key master funkce udržuje přihlašovací informace pro každý zdroj HDMI a umožňuje přepínání vysokou rychlostí pod 5 snímků.

Výkonný DSP umožňuje přepínání a míchání audio vstupu. Až čtyři audio mixy mohou být vytvořeny z obou analogových audio vstupů, stejně jako z HDMI audio vstupů. Výsledný mix lze vložit zpět do výstupu HDMI / HDBaseT, stejně jako do analogových audio výstupů.

Vysoce kvalitní Video Processing
Videopřepínač má až čtyři interní scalery opatřené kompozitními funkcemi (při skládání funkcí, všechny výstupy jsou upevněny do stejného formátu). Je možné škálovat jednotlivé vstupy HDMI, RGB, komponenty, S-video nebo kompozitní video a výstup na výsledky ve formátu vhodný do systému. Měřítko lze nastavit v přírůstcích po jednotlivých obrazových bodech, které umožňují zobrazení videa, hodící se přesně žádnou obrazovku.

Rozlišení až WUXGA / 1080p jsou podporovány jak pro vstup a výstup. Deinterlacing prokládaného video výstup jako progresivní signál je také možné.

Video signály lze překlápět vertikálně i horizontálně, nebo otočit o 90 stupňů. Pomocí tohoto v kombinaci s měřítkem je split-obrazový výstup také možný.

Funkce náhledu Out umožňuje uživateli kontrolovat zdroje videa před odesláním na výstup. Režim prezentace umožňuje obsluze zobrazit návody čáry označující hlavní výstupní velikost obrazovky.
https://www.flar.cz/