O firmě, úvodní stránka Novinky, akce Prodej prezentační techniky Pronájem prezentační techniky Kde nás najdete
     [+] > PRONÁJEM > VIDEOPŘÍSLUŠENSTVÍ > PRONÁJEM VIDEOREŽIE ROLAND V-8HD
     [ CENÍK PRONÁJMU ON-LINE ] [ OBCHODNÍ PODMÍNKY ] [ OBJEDNÁVKA PRONÁJEM ]

Obrázek ROLAND V-8HD Obrázek ROLAND V-8HD

Pronájem videorežie ROLAND V-8HD    Informace v PDF

Odemkněte nové kreativní možnosti
Všestranný, přenosný a spolehlivý Roland V-8HD přináší svět kreativních možností při živých akcích. Jeho design - vše v jednom eliminuje potíže s nastavením počítače a selhání softwaru při práci a profesionální nástroje vám zjednoduší produkci a sniží stres na vašich eventech.

Maximální konektivita
Téměř všechny moderní kamery a digitální zařízení používají HDMI, nejběžnější AV konektor na planetě. V-8HD hladce kombinuje osm HDMI zdrojů s podporou FULL-HD, a to i v případě, že zdroje mají nesprávné snímkové frekvence a uniformity. S vestavěnými scalery na dvou HDMI vstupech, můžete snadno komunikovat se zdroji jako jsou počítače, tablety, chytré telefony, herní konzole a starší zařízení 4:3.

Více síly
Kreativní profesionálové potřebují více video vstupů pro vrstvenou grafiku a vizuální efekty a obchodní profesionálové často potřebují více záložních zdrojů videa. Schopnost spojit všechny tyto potřeby přináší spokojené klienty a větší zapojení publika. S velkorysým počtem HDMI vstupů a výstupy, jste schopni nabídnout klientům obrovské množství tvůrčí svobody.

Nastavte vrstvy, efekty a klávesy
Videoefekty, vrstvy a grafika dodávají každé produkci lesk a jedinečnost. S pěti kompozičními vrstvami si vždy udržíte publikum s vizuálně přitažlivým obsahem. Připravte obsah podle požadavků klienta a rozdělte jej do vrstev.

Ultramobilní, lehká a účinná
AV produkce je to poslední, na co organizátor akce myslí. Díky kompaktním rozměrům se V-8HD bez námahy vejde do jakéhokoli živého produkčního prostředí, i když se musíte vypořádat s minimálním instalačním prostorem. S váhou jen asi 2 kg usnadňuje přenášení v batohu nebo zavazadle. Se svými ovládacími prvky s pevným T-bar faderem, osm HDMI vstupů, 18 kanálovým zvukového mixu s podpora externího bateriového napájení se zjednodušeně jedná o nejuniverzálnější a nejefektivnější dostupný HDMI přepínač.

Okamžité vyvolání s paměťmi a makry
Jedinečné vzhledy uložíte a vyvoláte na několik stisknutí tlačítka. 24 přednastavených pamětí a výkonný modul kompozičních efektů spolupracují, aby poskytovaly zcela bezproblémové zatížení mezi různými vzhledy, včetně synchronizace zapínání a vypínání přechodu všech efektových vrstev na výstupu programu. [u verze 2.0] 100 maker jde ještě hlouběji a umožňuje vám vytvářet a spouštět komplexní seznamy akcí, které zahrnují přepínání, zapínání/vypínání DSK, úpravy mixování zvuku a mnoho dalšího. Software pro dálkové ovládání pro iPad dále vylepšuje tento pracovní postup a poskytuje velké grafické rozhraní pro nastavení a náhled akcí předtím, než je vezmeš naživo. Můžete také využít V08presetů.

Samostatné zdroje pro samostatné potřeby
Monitory prezentujících, živé přenosy a streaming často vyžadují odlišný vizuální obsah než výstup hlavního programu. V-8HD pomocí tlačítek odesílá jakýkoliv z vašich připojených vstupních zařízení do vyhrazeného AUX výstupu bez ovlivnění hlavního zdroje. Je také možné synchronizovat AUX výstup s výstupem programu, čímž získáte vestavěný distribuční zesilovač 1:2. A přidáním UVC-01 USB Video Capture rozhraní, máte PnP řešení pro odesílání videa a zvuku na PC streamovací platformy od Facebook Live, YouTube, Twitch a Zoom po OBS Studio, StreamYard a další.

Vestavěný displej pro Multi-view
Jasný 4,3 palcový displej pro Multi-view znamená méně vybavení a nošení. Můžete monitorovat všech osm video vstupů, menu PGM a PVW plus překrytí z jedné obrazovky a vstupní okna umožňují sledovat stav nahrávání videokamery a úrovně integrovaného zvuku. K Multi-view výstupu je možné připojit větší monitor pro provádění změny v nabídce.

Zvuk a efekty
Křišťálově čistý zvukový mix je nezbytný pro profesionální eventy. Toho lze snadno dosáhnout s režií V-8HD, která umožňuje profesionálům i začátečníkům vytvářet poutavé mixy, které skvěle znějí. 18 kanálový audio mixážní pult studiové úrovně míchá signály z osmi HDMI vstupů a stereo RCA vstupů, zatímco funkcemi nabitá knihovna přednastavených efektů poskytuje nastavení pro každodenní produkční prostředí, jako jsou schůzky a rozhovory, a navíc pro náročné akce, které vyžadují redukci hluku větru a odstranění mikrofonu. Zpoždění je k dispozici na každém vstupním kanálu, takže vaše zdroje zvuku a videa budou vždy dokonale sesynchronizované.

Automatické přepínání videa
Tato režie vám usnadní práci s 3 režimy automatického přepínání. Input Scan přepíná vstupní zdroje náhodně nebo v sekvenci, zatímco Preset Memory Scan přepíná mezi přednastavenými pamětmi. K dispozici je také synchronizace BPM (údery za minutu), která automaticky přepíná náhled a program ve stanoveném tempu pro synchronizaci s hudebními cue.

Spouštění a potvrzení záznamu
K úspěšné nahrávce přispívá mnoho technických prvků. Ale zapomenout stisknout tlačítko záznamu znamená rozdíl mezi tím, když dostanete za práci zaplaceno nebo ne. Prostřednictvím HDMI může operátor V-8HD spustit a zastavit nahrávání u rekordérů Atomos. A některé videokamery dokonce zobrazují záznam v potvrzovací ikoně na vstupním kanálu multi-viewer obrazovky, která vám umožní sledovat stav nahrávání a zároveň se soustředit na další kritické úkoly.

Nástroj dálkového ovládání iPadu
Speciální aplikace pro dálkové ovládání promění iPad v efektivní dotykové rozhraní pro videorežii V-8HD. Spusťte základní funkce přepínání, mixujte zvuk y s virtuálními fadery a můžete rychle měnit nastavení s parametry efektů a vytvářet až 24 vlastních scén pro rychlé a efektivní změny v nastavení.

Hands-free přepínání a ovládání
Šlápněte na jednoduchý nebo dvojitý nožní spínač BOSS pro provedení více než 100 různých příkazů spínače. Oříznutí na statický obraz, přechod PIP zapnutí/vypnutí obrazovky nebo vhoďte klíčovaný spodní třetí vrstvu. Je také možné přepínat AUX výstup mezi poznámkami moderátora a zprávami od stage managera, zapnout automatiku zapínání/vypínání režimu a mnoho dalšího.

Objevte novinky ve verzi 2.0
V-8HD se nadále vyvíjí s aktualizací verze 2.0, která přidává novou generaci nástrojů pro správu cue a automatizaci živých vystoupení, které ovládání činí jednoduché. Aktualizace přináší mnoho nových funkcí jako např. maker, pokročilého sekvenování, podpora průhledných obrázků PNG a další. Verze 2.0 je bezplatná, uživatelsky instalovatelná aktualizace pro všechny vlastníky V-8HD. Nově vyvinutý sekvencer V-8HD umí předvolby a makra ještě výkonnější a umožňuje jedinému operátorovi snadno provádět perfektně načasované cue. V sekvenceru lze zaznamenat až 1000 kroků a každý krok může obsahovat jak presety, tak makra. Jednoduše nastavte svá cue předem v pořadí seznamem a spouštějte je v pořadí stisknutím tlačítka na panelu. S výkonem sekvenceru zvládnete ty nejsložitější eventy bez toho, abyste se zapotili. Získejte verzi 2.0

Klíčové vlastnosti:
-pětivrstvé efekty a klíčovací engine ,
-vestavěný náhledový monitor pro více prohlížečů,
- Výstup AUX pro jiný zdroj videa ,
-provádějte plynulé přechody pomocí T-bar faderu ,
-technologie automatického přepínání videa ,
-[Verze 2.0] výkonná automatizace živé produkce se sekvenováním, makry a přednastavenými pamětmi,
-[Verze 2.0] nově podporované výstupní formáty 23,98 Hz, 24 Hz, 25 Hz, 29,97 Hz, 30 Hz ,
-funkce ukládání statických snímků s osmi sloty podporuje snímání obrazovky a import obrázků BMP, JPEG a transparentních PNG do interní energeticky nezávislé paměti,
- 18kanálový digitální audio mixer se širokou škálou efektů, včetně synchronizačního zpoždění na každém kanálu ,
-vzdálené spuštění a zastavení rekordérů Atomos,
-k dispozici je bezplatná aplikace pro dálkové ovládání iPadu.
https://www.flar.cz/