O firmě, úvodní stránka Novinky, akce Prodej prezentační techniky Pronájem prezentační techniky Kde nás najdete
     [+] > PRONÁJEM > VIDEOPŘÍSLUŠENSTVÍ > PRONÁJEM PŘENOSNÉHO DVD PŘEHRÁVAČE SONY DVP-FX810, 850
     [ CENÍK PRONÁJMU ON-LINE ] [ OBCHODNÍ PODMÍNKY ] [ OBJEDNÁVKA PRONÁJEM ]

Obrázek přenosného dvd přehrávače divx SONY DVP-FX810

Pronájem DVD přehrávače SONY DVP-FX810    Informace v PDF

Přenosný DVD přehrávač s podporou formátu DivX (3.11, 4.xx, 5.xx), DVD±R/RW, DVD±R Double Layer, CD audio, VCD, SVCD, MP3, JPEG (MP3, JPEG a DivX z CD±R/RW médií), 12 bit / 108 MHz video DA převodník, 96kHz / 24bit audio DA převodník, Anti-shock systém, vestavěné stereo reproduktory, 8" TFT display (20 cm), formát 16:9, Audio In/Out Jack (mini), Video In/Out Jack (analog, mini), 2x sluchátkový výstup (mini), dobíjecí baterie, AC adaptér, nabíječka do auta (do cigaretového zapalovače), dálkový ovladač, ochranné pouzdro.

8" displej TFT LCD s mechanismem otáčení pro pohodlné sledování. Lehký design odolný proti otřesům. Přehrávání disků DVD-R/-RW (režim Video a VR) DVD-R s dvojitou vrstvou (režim Video) DVD+R/+RW a DVD+R s dvojitou vrstvou. Přehrávání disků Audio CD a CD-R/RW se soubory Audio MP3 a JPEG. Přehrávání disků DVD-R/-RW/+R/+RW a CD-R/-RW s formátem DivX D/A převodník zvuku 96 kHz / 24 bit a videa 12 bit / 108 MHz Dvojitý konektor sluchátek s ovládáním hlasitosti Výkonný vestavěný reproduktor Včetně dálkového ovládání a adaptéru do automobilu Lithium-iontová polymerová dobíjecí baterie až 6 hodin.

Barva černá. Kód regionu 2.

Přehrávání disků DVD Video: Ano Přehrávání zvukových disků CD. Přehrávání VCD. Přehrávání Super VCD. Přehrávání disků DVD-R/RW (formát videa). Přehrávání disků DVD-RW (formát VR). Přehrávání disků DVD+R. Přehrávání disků DVD+RW. Přehrávání disků CD-R/RW. Přehrávání formátu JPEG. Přehrávání souborů MP3. Text disku DVD.

Převodník videa D/A 12 bitů / 108 MHz. D/A převodník zvuku Super Audio 96 kHz / 24 bitů. Digitální výstup zvuku 96 kHz/24 bitů.

Kombinovaný výstup videa minijack-3 RCA. Analogový stereofonní výstup jack 3,5. Výstup pro sluchátka s ovládáním hlasitosti. Dálkové ovládání

Rychlé nastavení, vysokorychlostní funkce Smooth Search, rozšířený prohlížeč Smooth Scan, Smooth Slow, postupné přetáčení dopředu/zpět, šetřič obrazovky, úvodní obrazovka, obrázky na pozadí.

Systém formátu signálu norma PAL, NTSC. Požadavky na napájení DC 9,8 V. Příkon (během provozu) 9,5 V 2,0 A. Rozměry (Š x V x H) 226 x 160 x 32,4 mm. Hmotnost 1,02 kg.

Pronájem DVD přehrávače SONY DVP-FX850    Informace v PDF

Nový 8" displej TFT LCD s vysokým rozlišením s mechanismem otáčení pro pohodlné sledování Lehký design odolný proti otřesům Přehrávání disků DVD-R/-RW (režim Video a VR), DVD-R s dvojitou vrstvou (režim Video), DVD+R/+RW a DVD+R s dvojitou vrstvou Port USB pro přehrávání formátu JPEG/MP3 Přehrávání disků Audio CD a CD-R/RW se soubory Audio, MP3 a JPEG Přehrávání disků DVD-R/-RW/-R DL/+R/+RW a CD-R/-RW s formátem DivX D/A převodník zvuku 96 kHz / 24 bit a videa 12 bit / 108 MHz Dvojitý konektor sluchátek s ovládáním hlasitosti Výkonný vestavěný reproduktor Včetně dálkového ovládání a adaptéru do automobilu Lithium-iontová polymerová dobíjecí baterie (6 hodin)

Disponujeme mnoha kusy DVD přehrávačů k pronájmu, při vícedením pronájmu výrazné slevy.
https://www.flar.cz/