O firmě, úvodní stránka Novinky, akce Prodej prezentační techniky Pronájem prezentační techniky Kde nás najdete
     [+] > PRONÁJEM > VIDEOPŘÍSLUŠENSTVÍ > PRONÁJEM APPLE TV 4K 64GB HDR
     [ CENÍK PRONÁJMU ON-LINE ] [ OBCHODNÍ PODMÍNKY ] [ OBJEDNÁVKA PRONÁJEM ]

Obrázek APPLE TV 4K 64GB HDR

Pronájem APPLE TV 4K 64GB HDR

Filmový zážitek. V každém smyslu.
Na Apple TV 4K si můžeš pouštět filmy a seriály ve fantastické kvalitě 4K HDR. Teď i se zvukem Dolby Atmos, který tě vtáhne do děje. Streamuj svoje oblíbené kanály. Bav se skvělým obsahem z aplikací, jako je Netflix, Amazon Prime Video, MUBI nebo iTunes.

4K HDR. Přepni na vyšší standard.
Ve 4K se zobrazuje čtyřikrát víc pixelů než ve standardním HD, což znamená daleko ostřejší obraz. HDR (High Dynamic Range) přidává věrnější barvy a líp vykreslené detaily. Jen si představ, jak tě teď tvoje oblíbené filmy a seriály vtáhnou do děje.

Dolby Atmos. Kolem a kolem parádní zvuk.
Když k Apple TV 4K připojíš kompatibilní audiosystém Dolby Atmos, můžeš se nechat pohltit trojrozměrným zvukem, který tě dokonale obklopí ze všech stran. I shora. Ať ti nad hlavou prosviští letadlo, nebo se najednou ocitneš v průtrži mračen, pořád budeš ve středu dění. Apple TV 4K ti jako vůbec první streamovací zařízení s certifikátem od Dolby Vision i Dolby Atmos doma snadno vytvoří atmosféru opravdového kina.

Ohromný výběr titulů ve 4K HDR.

Aplikace. Jinak už na televizi ani nekoukáš.
V televizních aplikacích si můžeš pustit přesně to, na co se chceš dívat. Kdykoli se ti to hodí. Najdeš v nich všechno od filmových hitů a seriálů, přes předpověď počasí až po cvičení, která zvládneš i v obýváku. Ale taky pořady pro děti, záznamy z hudebních akcí, podcasty a spoustu dalšího.

Sleduj televizní programy a filmy vybrané podle tvého vkusu včetně oceňovaných původních seriálů, filmů a dokumentů Netflixu. MUBI je tvoje vstupenka do světa kinematografie. Filmoví experti ti každý den doporučí jeden film a ty máš celý měsíc na to, si ho pustit. To znamená 365 výjimečných filmů ročně. Sleduj v aplikaci Eurosport Player všechny sportovní akce, co tě baví. Online předplatným získáš neomezený přístup ke zpravodajství o všech svých oblíbených sportech od fotbalu přes tenis a ragby až po motoristické sporty a další. Jedině na Amazon Prime Video si můžeš užít uznávané seriály Prime Original jako The Marvelous Mrs Maisel nebo The Man in the High Castle i tisíce dalších seriálových hitů a kasovních trháků. Všechno v rámci členství Prime.

Ovládej svou televizi dotykem.
Apple TV Remote má citlivý dotykový povrch, na kterém palcem rychle a přesně najdeš to, co hledáš. Zároveň jím můžeš ovládat hlasitost televize nebo A/V receiveru. A díky Bluetooth ani nemusíš ovladačem nikam mířit. Apple TV zachytí pokyny odkudkoli z místnosti.

App Store. Zábava a hry jsou jenom začátek.
V App Storu na Apple TV si každý najde to svoje. Od streamovacích služeb jako Netflix, Amazon Prime Video, TED nebo MUBI až po tisíce aplikací zaměřených na sport, fitness a životní styl. A samozřejmě nesmí chybět hry. Čip A10X Fusion se postará, aby všechno jelo hladce a bezchybně. A když si pořídíš doplňky jako sluchátka nebo herní ovladače, dostane pro tebe zábava nový rozměr.

Dej do televize svoje fotky, videa i hudbu.
Promítej si na velké obrazovce fotky a videa z Knihovny fotografií na iCloudu nebo ze sdílených alb. Pusť si na domácím kině hudbu z Apple Music. A nech kamarády nebo členy rodiny, ať přes AirPlay ukážou svoje fotky a videa.

Vzpomínky automaticky vytvářejí sbírky tvých nejlepších fotek a videí. Na Apple TV se na ně můžeš podívat ve 4K. Na velké obrazovce pěkně vyniknou i smyčky a odrážení ze snímků Live Photo zachycených iPhonem. Na Apple TV si můžeš přehrávat přes 50 miliónů písniček z Apple Music – a taky hudební klipy od 80. let až po současnost.4 Ať potřebuješ hudební doprovod na party, nebo si chceš pouštět muziku s kamarády a rodinou, vždycky objevíš něco nového.

iPhone v hlavní roli. Udělej si z iPhonu dálkové ovládání. Když k Apple TV připojíš svůj iPhone nebo iPad, do jeho Ovládacího centra se automaticky nainstaluje aplikace Apple TV Remote. Ukládání hesel ti usnadní přihlašování. Hesla uložená na iOS zařízeních se automaticky a bezpečně vyplňují na Apple TV, takže se snadno dostaneš do všech aplikací, bez kterých se neobejdeš. Promítej fotky, prezentace, webové stránky a další. Cokoli z iOS zařízení můžeš ty i tví hosté přes AirPlay bezdrátově promítat na velkou obrazovku. Tam vynikne každý detail. S Apple TV máš chytrou domácnost pod kontrolou. Zavři garážová vrata. Zapni topení nebo klimatizaci. Zkontroluj, jestli máš zamčené dveře. iOS zařízení se propojí s tvojí Apple TV a umožní ti z aplikace Domácnost na dálku ovládat doplňky podporující HomeKit.

Technické specifikace:

Procesor: Čip A10X Fusion s 64bitovou architekturou
Porty a rozhraní: HDMI 2.0a, Wi-Fi 802.11ac s technologií MIMO, dvě souběžná pásma (2,4 GHz a 5 GHz), gigabitový Ethernet, bluetooth 5.0, infračervený přijímač, vestavěný napájecí zdroj
Apple TV Remote: bluetooth 4.0, infračervený vysílač, akcelerometr a tříosý gyroskop, lightning konektor na nabíjení, dobíjecí baterie, která na jedno nabití vydrží několik měsíců (při obvyklém denním používání), nabíjení přes USB z počítače nebo napájecího adaptéru (prodává se zvlášť)
Kapacita: 64 GB

Formáty videa:
H.264/HEVC SDR video v rozlišení až 2160p, 60 fps, profil Main/Main 10. HEVC Dolby Vision (Profile 5)/HDR10 (profil Main 10) v rozlišení až 2160p. Video H.264 Baseline Profile úrovně 3.0 nebo nižší se zvukem AAC-LC až 160 kb/s na kanál, 48 kHz, stereo v souborových formátech .m4v, .mp4 a .mov. Video MPEG-4 až 2,5 Mb/s, 640 × 480 pixelů, 30 fps, Simple Profile se zvukem AAC-LC až 160 kb/s, 48 kHz, stereo v souborových formátech .m4v, .mp4 a .mov.

Formáty zvuku:
HE-AAC (V1), AAC (až 320 kb/s), chráněné AAC (z iTunes Storu), MP3 (až 320 kb/s), MP3 VBR, Apple Lossless, FLAC, AIFF a WAV; AC-3 (Dolby Digital 5.1), E-AC-3 (prostorový zvuk Dolby Digital Plus 7.1) a Dolby Atmos.

Formáty fotografií:
HEIF, JPEG, GIF, TIFF

Kompatibilita:
Apple TV je kompatibilní s HD a UHD televizemi s rozhraním HDMI. Apple TV je kompatibilní s Bluetooth klávesnicemi.

Zpřístupnění:
Funkce zpřístupnění pomáhají lidem s postižením dostat z Apple TV co nejvíc. Díky integrovaným funkcím na podporu zraku, sluchu, fyzických a motorických dovedností, učení a gramotnosti snadno najdeš a užiješ si zábavu, která stojí za to.

Dostupné funkce zpřístupnění:
VoiceOver, Zvětšení, Zvýšení kontrastu, Omezení pohybu, Podpora skrytých titulků, Zvukové popisky, Switch Control

Systémové požadavky: Nakupování a půjčování obsahu z iTunes a k Domácímu sdílení je nutný účet iTunes Storu. Vyžaduje Wi-Fi 802.11, ethernetovou síť nebo širokopásmové připojení k internetu. Streamování v rozlišení 4K a HDR vyžaduje televizi s podporou 4K a HDR.

V krabici:
Apple TV 4K, Apple TV Remote, Napájecí šňůra, USB kabel s Lightning konektorem, Dokumentace

Rozměry a hmotnost
Přístroj: výška: 35 mm, šířka: 98 mm, hloubka: 98 mm a hmotnost: 425 g Dálkový ovladač: výška: 124 mm, šířka: 38 mm, tloušťka: 6,3 mm a hmotnost: 45 g

Disponujeme více kusy multimediálních center k pronájmu, při vícedením pronájmu výrazné slevy.
https://www.flar.cz/