O firmě, úvodní stránka Novinky, akce Prodej prezentační techniky Pronájem prezentační techniky Kde nás najdete
     [+] > PRONÁJEM > VIDEOPŘÍSLUŠENSTVÍ > PRONÁJEM PŘEVODNÍKU AJA HA5-4K
     [ CENÍK PRONÁJMU ON-LINE ] [ OBCHODNÍ PODMÍNKY ] [ OBJEDNÁVKA PRONÁJEM ]

Obrázek převodníku BLACKMAGIC AJA HA5-4K

Pronájem profi převodníku AJA HA5-4K    Informace v PDF

4K/UltraHD převodník z HDMI na SDI.
4x 3G SDI výstup, podpora HDMI 2.0, vestavěné 2 kanály analogového zvuku. Ideální pro připojení videa z DSLR a zrcadlovek.

Specifikace:
- podpora HDMI 2.0 až do 2160p 60 snímků,
- 4K/UltraHD konverze na 4 nebo 2 3G-SDI výstupy,
- 3G nebo HD konverze na jednotlivý 3G-SDI výstup,
- podporuje kvadrant (čtvercové dělení) a 2SI (dva ukázkové prokládané) 4K mapování,
- 2-kanálové vestavěné audio,
- LED dioda zámku ukazuje typ vstupního zdroje, SD (zelená), HD (červená) nebo 4K / UltraHD (oranžová),
- konfigurace přes port USB a dodávaný software Mini-Config,
- dodáváno včetně nanápájení DWP-U-R1.

AJA HA5-4K Mini-Converter poskytuje vysoce kvalitní převod HDMI na 4K SDI se 4 x 3G SDI výstupy. HA5-4K umožňuje převod HDMI videa z DSLR, zrcadlových fotoaparátů, akčních kamer nebo 4K videokamer na 4K SDI pro použití v profesionálních pracovních postupech.

Připojení:
Rostoucí počet produktů 4K využívá výstupní HDMI připojení, které umožňuje přenášet plný signál 4K přes jediný kabel. Typické profesionální pracovní postupy 4K používají 4 SDI kabely k přenášení obrazu v plném rozlišení, což ztěžuje začlenění těchto novějších zařízení. HA5-4K je snadno použitelný převodník, který překlenuje mezeru mezi těmito dvěma světy pro bezproblémovou integraci.

Zvuk:
Až 2 výstupy vestavěného zvuku v příchozím signálu HDMI jsou přenášeny hladce do výstupu SDI, což zajišťuje, že váš zvuk bude vždy synchronizován a přenášen bezchybně spolu se signálem SDI pro použití kdekoli ve vašem pracovním postupu.

4K a UltraHD
HA5-4K podporuje konverzi 4K (4096x2160) a UltraHD (3840x2160) z HDMI na 3G-SDI při obnovovacích kmitočtech až 50/60 snímků, což poskytuje skvělé řešení pro filmové produkce 4K i projekty UHD.

HD podpora
Ne každá práce je 4K práce. Pokud nepracujete ve 4K, HA5-4K může být stále užitečným nástrojem pro převod HD-HDMI na HD-SDI. HA5-4K automaticky detekuje příchozí HDMI signál v rozlišení HD a převádí jej na jediný výstup 3G-SDI, podobně jako mini konvertor HA5-Plus AJA.

Funkce:
Podpora HDMI 2.0 až do 60 snímků ve 4:4:4, 4:2:2 a 4:2:0,
Podporuje kvadrant (čtvercové dělení) a 2SI (dva ukázkové prokládané) 4K / UltraHD SDI mapování,
4 x 3G-SDI výstupy,
Podporuje HD rozlišení,
Podpora vestavěného zvuku,
Konfigurace přes USB port přes dodaný software MiniConfig,
Používá 5-20VDC zdroj,
5 let záruka.

USB a Mini-Config podpora:
Bezplatný software AJA Mini-Config lze použít s jakýmkoli AJA Mini-Converter s podporou USB a poskytuje snadno použitelné grafické rozhraní s podrobnými informacemi o aktuálním vstupním a výstupním formátu. Ovládejte všechny parametry všech podporovaných AJA Mini-Converter a načítejte aktualizace firmwaru z AJA, které přidávají nové funkce.

Univerzální napájecí zdroj:
Všechny mini konvertory AJA jsou dodávány s univerzálním napájecím zdrojem, který zahrnuje mezinárodní konektorová připojení pro použití po celém světě.

Kompaktní a přenosné:
Mini-konvertory AJA jsou dostatečně malé, aby se vešly za monitor, v zadní části stojanu nebo přímo na soupravu fotoaparátu. Blokovací napájecí konektor se nemůže náhodně uvolnit a volitelný napájecí kabel P-TAP umožňuje napájení baterie na vzdálených místech.

Zaručená kvalita AJA:
Na všechny mini konvertory AJA se vztahuje 5 letá záruka a pokročilá politika výměny AJA. Je-li nutná výměna, AJA ihned odešle novou jednotku, aniž by bylo nutné původní jednotku poslat zpět, což zajistí, že budete co nejrychleji v provozu.
https://www.flar.cz/